Zlece strone (Radio)

Tworzenie stron, html, css, php, mysql etc.
Outis
User
Diamenty: 20

Zlece strone (Radio)

Post #1 Wysłany: 11 lut 2019 7:28

Witam serdecznie odwiedzających ten post zwracam sie z prośbą jeśli tak to moge ująć, otóż chciałbym stworzyć klimatyczne radio myślę nad fleszem odtwarzać zabierający cie w wirtualne miejsce który był by unikatowy jak strona którą chciałbym stworzyć oczywiście brakuje mi tutaj wiedzy jak i praktyki w tym temacie w kwesti finansowej myśle ze jest to temat do dogania sie szukam kogoś z zajawką by mógł stworzyć coś bardzo ambitnego a zarazem prostego ja daje pomysł i "wizję" ty starasz sie dopasować i stworzyć coś lepszego od mojej "wizji". Szukam kogoś kto jest w stanie zrealizować to wyłącznie dla mnie czas nie gra roli jest tylko wyznacznikiem :) Po więcej informacji proszę na priv

Pani Reklama
Reklama
Awatar użytkownika
Diamenty: 802
Poziom: 30

Reklama
t4ddy10v2
User
Awatar użytkownika
Pochwały: 4
Diamenty: 4

Post #2 Wysłany: 11 lut 2019 17:44

@Outis
Widzę, że klawiatura Ci się popsuła. Masz tutaj znaki interpunkcyjne. Możesz je wklejać bo to co napisałeś jest w ogóle nieczytelne. Musiałem 2 razy czytać żeby zrozumieć sens zdań.
Musisz się zalogować lub zarejestrować, aby zobaczyć zakodowaną treść
A co do samego zlecenia, to flash jest już dawno martwy. Nikt już tego nie używa a obecne przeglądarki w ogóle go nie wspierają. Ja bym się chętnie podjął takiego zadania, ale nie lubię pracować "na ślepo". Co masz na myśli pisząc "odtwarzacz zabierający Cię w wirtualne miejsce"? Jakaś głębsza metafora czy rzeczywiście to ma być animowany odtwarzacz? Masz może jakieś podobne odtwarzacze, które mają "to coś"? Wiesz na czym chciałbyś się wzorować?

ZTP @ PK | C# | JS (OOP) | ASP.NET | DataBases

Skorzystaj z dzisiejszych promocji!

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat