Aplikacja na Android odtwarzająca wideo

Zapłacę
hawa

Pochwały: 56

Diamenty: 364

Poziom konta: 30

Witajcie, szukam już od jakiegoś czasu dobrego kodu na odtwarzanie filmu w Android. Chcę utworzyć aplikację, która bezpośrednio po włączeniu będzie wyświetlać nagranie wideo. Bez kontrolek "media player", tylko po prostu odtwarzam apkę z telefonu i włącza się poziomo wybrany przeze mnie film, bez żadnych interakcji. Po prostu włączam i leci. Próbowałem, szukałem, nie ogarniam. Tutaj podaję jakieś linki, może ktoś by na ich podstawie coś zrobił.

KOD: ZAZNACZ CAŁYMusisz się zalogować lub zarejestrować, aby zobaczyć zakodowaną treść!

KOD: ZAZNACZ CAŁYMusisz się zalogować lub zarejestrować, aby zobaczyć zakodowaną treść!

zawsze jakiś błąd otrzymuję lub coś nie tak idzie. Potrzebowałbym gotowy projekt do Android Studio, w którym będę mógł podmienić nagranie z dokładną informacją jak taką zmianę zrobić. Pytanie też, film ten będzie miał 150-350 MB, nie wiem, czy kompilowanie tak dużego APK będzie problemem, więc chyba raczej warto zrobić zewnętrzny plik w postaci np. obb? Tego nie wiem, ale się da:

Potrzebuję pomocy, za wykonanie płacę 300 zł PayPal/Przelew/Blik. Do kontaktu zapraszam na PW. Pozdrawiam!

Reklama

Diamenty: 543

hawa

Pochwały: 56

Diamenty: 364

Nieaktualne

Time: 0,0067s  |  Queries: 8  |  Memory Usage: 935.77 KiB