Premier League

kaszaalot

Diamenty: 2

Poziom konta: 4

Po raz kolejny popis sędziego, ewidentny druk i niesłuszne wyrzucenie Kovy. Eh cholerni amatorzy z gwizdkami. (

Jakby kogoś zastanawiało czemu nie mogli sprawdzić tego na VARze to odpowiedź brzmi, że nie można używać tej technologii przy żółtych kartkach.
Reklama

Diamenty: 543

Poziom konta: 30

BeBaD

Diamenty: 31

Poziom konta: 7

kaszaalot pisze:
Jakby kogoś zastanawiało czemu nie mogli sprawdzić tego na VARze to odpowiedź brzmi, że nie można używać tej technologii przy żółtych kartkach.

co? ile razy var był używany przy kartach? choćby mecz Evertonu z Southamptonem, Bednarek dostaje żółtko, a potem sprawdzają na varze czy może powinien wylecieć.

Mnie bardziej ciekawi dlaczego tu nie był użyty

biTurbo

Diamenty: 212

A po co?

kaszaalot

Diamenty: 2

Poziom konta: 4

RE: Premier League
BeBaD pisze:
kaszaalot pisze:

co? ile razy var był używany przy kartach? choćby mecz Evertonu z Southamptonem, Bednarek dostaje żółtko, a potem sprawdzają na varze czy może powinien wylecieć.

Mnie bardziej ciekawi dlaczego tu nie był użyty

Tam podobno był użyty, ale nie był pokazany w TV. XD
Masz rację, wprowadziłem w błąd przepraszam. Nie można użyć VARu przy drugiej kartce

Sprawdzenie powtórek jest ograniczone do czterech przypadków:

Gol (uznanie, bądź nieuznanie strzelonej bramki);
Rzut karny (podyktowanie lub niepodyktowanie);
Czerwona kartka (druga żółta kartka nie podlega wideoweryfikacji);
Ukaranie żółtą lub czerwoną kartką niewłaściwego zawodnika.

Mi się w ogóle wydaje, że w finale Taylor prawdopodobnie zapomniał, że Kova miał już żółtko i dlatego nie wyciągnął od razu dwóch kartek tylko chciał mu dać pierwsze ostrzeżenie czyli żółtą. XDD

biTurbo pisze:
A po co?

Weź zluzuj portki trochę. Nikt tu niczego nie odbiera Arsenalowi, po prostu znowu jest beka z sędziego.

Oprócz pucharu Chelsea straciła również Azpiego i Pulisica. Szkoda zwłaszcza tego drugiego. ( Do tego połamał się też Pedro, który był już dogadany z Romą.
Bart

Pochwały: 1

Diamenty: 278

Liverpool się stara, ale chwilowo kontra, Saka pass i Aubameyang w stylu Henryego.

Bart

Minamino 1:1 i karne. Ale Arsenal wydaje mi się lepszym zespołem. Arteta powoli daje radę?

Bart

Auba na 5:4 i Liverpool wtapia drugą Tarczę z rzędu...

Bart

Kocham PL, tak bardzo

Bart

Ruszamy. Auba na kapitanach? U mnie Werner, jestem też ciekaw czy dobrze wyjdę na trójce Saliba-Noble-James. Zmieniłem w ostatniej chwili z Doherty-SM-Allan, bo ten ostatni mnie bolał trochę... jedziemy!

Bart

Allan mnie bolał, ale wcześniej miałem Klicha 5.5... ale pomyślałem, że trzeci Polak w składzie to trochę za dużo, chociaż skład pewny. No i gol, i dobra gra, żal Leeds, ale pokazali się ładnie. Hat-trick MoSalaszka, normalnie byłby kapitan, ale ludzie nakręcili na tego Aubę, a ja i tak dałem Wernera. Oby trójeczka wpadła

Fulham ładnie grało, ale Arsenal pyknął ich na sztywno, podziwiam karierę Williana. Niby po Szachtarze nabrał się na tą Machaczkałę, ale trafił do PL i trzyma poziom. Gol i 2 asysty na dzień dobry, człowiek liczył na młodzież Arsenalu, a tu 32 lata pozamiatały.
Crystal Palace mnie zaskoczyło i jeszcze na koniec Fabian... chociaż już nie wiem czy dam radę obejrzeć całość.

Bart

Bardzo dobry mecz Evertonu i Jamesa. Totki przesłabiutko. 2 sezon Jose?

bysiiu

Pochwały: 58

Diamenty: 9

Poziom konta: 6

Fajnie sie ogladało mój Arsenal, ale wiadomo - nie ma się co jarać bo to tylko Fullham Ale oby grali swoje i będzie dobrze. Muszę porobić zmiany w FPL jutro bo trochę lipa... WBA aż tak słabo grało? Ktoś oglądał? Szkoda, że nie zobaczyłem jak Lpool grał z Leeds ;c
Bart

Fajny mecz był w Liverpoolu, Leeds naprawdę zaskoczyło, piecze teraz ten Klich, ale poczekamy jeszcze ze 2 kolejki.

Bart

3:1 dla Chelsea, ale jakościowo 70-30 podobało mi się BHA.

winiar93

Pochwały: 134

Diamenty: 312

RE: Premier League
Bart pisze:
3:1 dla Chelsea, ale jakościowo 70-30 podobało mi się BHA.
Z czasem gra Chelsea zacznie wyglądać lepiej. Generalnie nie rozumiem ludzi, którzy typują The Blues jako faworytów do mistrzostwa. O takowe w tym sezonie będzie bardzo ciężko, Lampard potrzebuje czasu i spokoju żeby to wszystko poukładać. Tak samo nie było meczów przedsezonowych, czyt. sparingów. Ta drużyna idzie trochę na żywioł i pewnych rzeczy nauczy się dopiero w trakcie sezonu. Ponadto brakowało wczoraj Kovacicia, bądź co bądź lidera drugiej linii, nie było też Pulisicia (de facto na skrzydłach nie grali skrzydłowi, dopiero w końcówce pojawił się Hudson-Odoi). Wszystko nabierze kształtu i rozmachu, ale trzeba cierpliwości.
Bart

Grali z BHA jedyny mecz presezonowy na remis, więc poprawili się i przy takiej ilości nowych graczy masz rację, ale mimo wszystko spodziewałem się czegoś więcej po duecie Kai-Timo. Jedno przejęcie babola obrońcy BHA i pasik do Wernera, który inteligentnie zrobił karnego to trochę mało na 90 minut. Starcie z Liverpoolem będzie bardzo ciekawe.

bysiiu

Pochwały: 58

Diamenty: 9

Poziom konta: 6

Potrzeba trochę czasu, żeby to poukładać Ja wierzę, że w tym sezonie Arsenal odpali. Arteta co jak co, ale robi tam dobrą robotę ;D
winiar93

Pochwały: 134

Diamenty: 312

Bart pisze:
mimo wszystko spodziewałem się czegoś więcej po duecie Kai-Timo
Kai na razie zderzył się z angielską rzeczywistością. nie każdy ma wejście do ligi jak Bruno Fernandes, no i w Chelsea trochę za dużo tych zmian żeby szybko uzyskać wyraźny efekt.

Time: 0,2179s  |  Queries: 8  |  Memory Usage: 2.36 MiB