Przejdź do strony

FC BARCELONA - Fan Club

hrabia08

Pochwały: 291

Diamenty: 7

Poziom konta: 5

Cuatro: Barcelona przygotowuje się do poniedziałkowego zwolnienia Valverde
2020-01-11 18:21:09, Aktualizacja: 15 godzin temu
Dyrektor sportowy Al Sadd, Muhammad Ghulam Al Balushi, potwierdził, że Xavi negocjuje z Barceloną.
2020-01-11 196:15, Aktualizacja: 13 godzin temu

Stąd:
Spoiler

KOD: ZAZNACZ CAŁYMusisz się zalogować lub zarejestrować, aby zobaczyć zakodowaną treść!

Ogólnie wiadome, że Barcelona fatalnie się prezentuje a teraz dochodzi do tego pogorszenie wyników.
Wiem że fani chcą zwolnienia Ernesto już teraz, tylko czy Xavi to najlepszy pomysł?
Tak minęło już 5 lat jak odszedł ale Messi i inni co z nim grali, to będą wykonywać jego pomysły i go słuchać?

Nie wiem ale trudno mi sobie to jakoś wyobrazić i przyznaję póki skład gra z Messim, to moim zdaniem nic się w grze nie zmieni.
W głównej mierze, to Barcelona ma mocny nadal skład aczkolwiek sam fakt, że Messi w większości meczy sam decydował o wynikach Barcelony w ostatnich sezonach,
to nadal uważam, że reszta składu jest nie wykorzystywana i stłamszona.

To raczej byłoby nie codzienne, by Xavi zdołał przestawić skład, tak by Messi przestałbyć ratunkiem, czy jak to nazwać lekarstwem na trudniejsze spotkania.
Na tylu zawodników co przy Messim ot spuchli, powinni spostrzec że to już nie sam trener jest problemem.

Messi fajnie że gra i jest jeszcze na tyle sprawny, by przesądzać o wynikach w niektórych spotkaniach.
W każdym razie hamuje już innych i ogólnie beczka, bo jak ma zły dzień to i Barcelona ma słabe wyniki.

Spoiler

A bez ściemy na następny sezon witamy w Serie A.
Zastanawiam się, który klub by do niego pasował.

Tylko się nie popłacz lewaku.

Gigusek

Pochwały: 62

Diamenty: 120

hrabia08 pisze:
Wiem że fani chcą zwolnienia Ernesto już teraz, tylko czy Xavi to najlepszy pomysł?

Oczywiście że nie jest.

Po pierwsze Xavi nie ma prawie żadnego doświadczenia jako trener, po drugie tak jak piszesz - większość "trenerskich" problemów siedzi w składzie Barcelony, jest ustanowiony swego typu standard, hierarchia i trudno to wszystko rozbić. Ale, gdy się próbuje tylu trenerów i każdy ma słabe wyniki to jasnym robi się fakt, że to nie trener jest problemem, przyszedłby z powrotem Pep to podejrzewam że nadal by to nic nie zmieniło.

Barcelona wciąż ma dosyć stary skład i zanim wszyscy ze starej gwardii nie przejdą na emeryturę to żadne zmiany trenera nic tutaj nie zmienią, można co najwyżej robić chwilowe ruchy jak tutaj i liczyć że sezon nie zostanie beznadziejnie zakończony.
NqXx

Pochwały: 8

Ostrzeżenia: 2/3

Diamenty: 164

Tylu trenerów> Co Ty piszesz? Zwolnienie Valverde jest jak najbardziej dobrą decyzją, ale zatrudnienie Xaviego w tym momencie nie jest najlepszym pomysłem.
Gigusek

Pochwały: 62

Diamenty: 120

NqXx pisze:
Tylu trenerów> Co Ty piszesz? Zwolnienie Valverde jest jak najbardziej dobrą decyzją, ale zatrudnienie Xaviego w tym momencie nie jest najlepszym pomysłem.

Oczywiście że tak. Barcelona zmieniała trenera średnio co 2 lata w ciągu ostatnich 7 lat. Tito nie wliczyłem do listy z oczywistego powodu, ale gra za jego czasów była na tyle słaba że prawdopodobnie podzieliłby podobny los. Przyszedłby Xavi (który zresztą już odmówił) ze swoim półrocznym doświadczeniem i co - papa za rok, półtora, czy jednak postawią na to że będzie się rozwijał i prowadził Barcelonę przez dłuższy czas? Dlaczego w ogóle Xavi jest z miejsca rozważany do tej roli?
NqXx

Martino był rok i Tito, wiadomo z jakich względów. O kim jeszcze zapomniałem? Valverde trzeci rok leci, więc... ?
derazowski

Pochwały: 1

Diamenty: 52

Valverde jest tylko i wyłącznie tyle czasu w klubie dzięki Messiemu, bez tego gościa ta drużyna grająca taką piłkę będzie miała problem z awansem do top4 w lidze...
NqXx

RE: FC BARCELONA - Fan Club
Szkodnik nareszcie zwolniony!

Jupiiiii!
hrabia08

NqXx pisze:
Jupiiiii! [Okejka]
FC Barcelona: Valverde zwolniony. OFICJALNIE: Quique Setién nowym trenerem!
2020-01-13 237:42, Aktualizacja: 14 godzin temu
...
61-letni trener był związany przez ostatnie dwa sezony z Betisem. W tym czasie ekipa z Sewilli rozegrała pod jego wodzą 97 spotkań i zdołała raz uplasować się na szóstym miejscu w tabeli oraz dotrzeć do półfinału Pucharu Króla.

Nowy opiekun Barcelony nie ma na swoim koncie żadnych spektakularnych sukcesów i w przeszłości odpowiadał za wyniki jeszcze takich ekip jak Racing Santander, Logroñés, Lugo i Las Palmas oraz pełnił funkcję selekcjonera reprezentacji Gwinei Równikowej.
...

Stąd:
Spoiler

KOD: ZAZNACZ CAŁYMusisz się zalogować lub zarejestrować, aby zobaczyć zakodowaną treść!

Pół sezonu, czy dostanie później kolejny?
Ni w 5, ni w 10. Mogli się rozstać z Valverde na lato.
Tak teraz sezon o tyle dokończy bez presji, Barcelona ma za silny skład aby kto inny niż Real jej w Lidze zagrodził drogę do Mistrzostwa, co do Ligi Mistrzów?
To raczej mocniejsi rywale, sami muszą się wykruszyć, nie przypuszczam by Setien ich postawił do tego stopnia na nogi.

W każdym razie mają fart, że nie tylko oni są w słabszej dyspozycji a Napoli również.

derazowski

Polecam film Ćwiąkały na temat tego gościa na yt, ładnie tam wszystko wyjaśnił.
Lethiar

Pochwały: 6867

Ciekawi mnie jak to teraz będzie wyglądało, ale po wuefiście chyba tylko lepiej może być
derazowski

Czemu nie ? Bo obiecał tiki takę ? Przecież ten gość ma CV dużo słabsze od Valverde A jego ostatni sezon z Betisem, był powiedzmy dość średni.
qsy

Diamenty: 1

Jak tam wasze wrażenia nowego trenera?
Lethiar

Ciężko powiedzieć, zobaczymy jak będzie gra wyglądała w najbliższych meczach
NqXx

derazowski pisze:
Czemu nie ? Bo obiecał tiki takę ? Przecież ten gość ma CV dużo słabsze od Valverde A jego ostatni sezon z Betisem, był powiedzmy dość średni.
Pewnie dlatego, że za poprzedniego trenera gra w ogóle nie wyglądała. Mając taki potencjał graliśmy jak ligowy średniak, który nastawia się tylko na punktowanie. W Barcelonie wymaga się też ofensywnej i przyjemnej dla oka gry. A obecny trener w swoich poprzednich drużynach taką prezentował.
Lethiar

Szkoda że jutro dopiero o 21 grają, całego meczu nie będzie mi się raczej chciało oglądać bo rano do roboty w pon
NqXx

Na którą masz? Ja o 4 muszę wstać, a meczyk normalnie obejrzę. Mam nadzieję, że chłopaki się postarają dzisiaj.
Lethiar

o 5 pobudka, ale ostatnio zmęczenie sięga maksimum 1 połowę pewnie obejrzę
hrabia08

Debiut nowego trenera, dane statystyczne szokują, poważnie bedzie 1000 podań w meczu?
Spoiler

dependo

Pochwały: 78

Diamenty: 62

jako kibic Realu nie miałbym nic przeciwko, aby wynik 0-0 się utrzymał do końca Ale pewnie będzie jakieś 2-0
Lethiar

Brakuje wykończenia :/
Przejdź do strony

Time: 0,0438s  |  Queries: 8  |  Memory Usage: 2.57 MiB