Przejdź do strony

Bundesliga

zephyr77

Pochwały: 70

Diamenty: 330

Piątek znów na ławce, a emeryt Ibisević strzela. Polak wchodzi na ostatnie 15 minut i nic wielkiego nie pokazuje. Niestety szykuje się dłuższa posiadówa na rezerwie.

Bart

Pochwały: 1

Diamenty: 215

Piątek się kończy... a nie, 2 po północy. To się skończył.
Taki suchar.
Może do niektórych dojdzie w końcu, że chłopak miał jeden sezon i tyle. Nie jest żadnym następcą Lewandowskiego, żaden Mourinho go nie chciał.

Lubią to: GavhellRe

GavhellRe

Pochwały: 1830

Poziom konta: 30

Jest... drewniany i w zasadzie jeśli piłka mu nie spadnie na nogę jest bezwartościowy. U mnie hype na niego bezpowrotnie minął, gdy po serii bez gola w końcu strzelił... z karnego... a w cieszynce uciszał wszystkich taką cieszynkę może zastosować po 3 golach, a nie karnym.
Bart

Zawsze trzeba czekać na drugi sezon. Zawsze. Ja bym nie chciał żeby on dalej napieprzał gole? Chciałbym. Ale oceniam po faktach, nie po chciejstwie.
Swoją drogą kolejny mecz Bundesligi oglądam, aż jestem zdziwiony. Naprawdę ładna akcja BVB na 1:0 i grają po przerwie tak samo ładnie jak przed. Dziwne, że odpadli z tej LM.

Bart

2:0 Sancho-bestia z super rajdem i asystą. Ciekawe co to będzie z Bayernem

Deivid

Pochwały: 14

Diamenty: 14

Poziom konta: 16

RE: Bundesliga
Bart pisze:
2:0 Sancho-bestia z super rajdem i asystą. Ciekawe co to będzie z Bayernem

Lepszą informacją jeżeli chodzi o Dortmund jest to , że odchodzi Gotze. Gość zaliczył ostry zjazd. Niby obserwują go klubu z Premier League i Serie A, ale myślę ,że skończy gdzieś w Rosji albo Turcji gdzie płacą gruby hajs za mizerny poziom gry. Kasę z kontraktu niech dadzą na podwyżkę dla Sancho i innych kluczowych graczy.

KOD: ZAZNACZ CAŁYMusisz się zalogować lub zarejestrować, aby zobaczyć zakodowaną treść!

KOD: ZAZNACZ CAŁYMusisz się zalogować lub zarejestrować, aby zobaczyć zakodowaną treść!

Ci, którzy się boją, umierają codziennie. Ci, którzy się nie boją, umierają tylko raz" Giovanni Falcone.

W obliczu śmierci nie ma sprytnych, nie ma odważnych. Straszy brak uzyskania drugiej szansy!

Bart

Goetze, Złoty Chłopak 2011, jeden z najlepszych graczy BVB Kloppa, no i jego gol dający MŚ Niemcom. Zapowiadał się genialnie, staty nadal ma dobre - 105 goli, 98 asyst na 380 spotkań. 27 lat i ta przedziwna choroba, chłopak chyba cały czas jest na lekach. A to wykańcza psychicznie. Dla klubu to pewnie dobrze z punktu widzenia kontraktu, ale jednak nie odwrócili się od niego.

Fajnie gdyby znowu grał na dobrym poziomie

Bart

Podobno Eleven testowała dźwięk z taśmy do meczu BVB:Bayern i będzie sobie można wybrać. Ciekawe, chciałbym usłyszeć próbkę tego, chociaż ciężki mi to wyobrazić.

bysiiu

Pochwały: 17

Diamenty: 0

Poziom konta: 3

Potwierdzone @Bart, na 1 kanale bez dzwieku publicznosci a na 2 z publicznoscia
Bart

Teraz nie mam żadnej telewizji, więc liczę że znajdę ten stream z taśmą. A podobno już to puszczali na poprzednim meczu Bayernu. Ktoś oglądał? Czy to jest po prostu monotonny ogólny dźwięk trybun, czy jakoś... reaguje na wydarzenia?

MIELONY9

Diamenty: 3

Ciekawe jaki ten der klassiker będzie bez publiki
Ten komentarz na eleven może być zabójczy.
Bart

Bart

Naprawdę jestem pozytywnie zaskoczony zarówno dynamiką spotkania, kapitalnym golem Kimisia, jak i tą oprawą dźwiękową

Lubią to: junaaczek

junaaczek

Pochwały: 5

Diamenty: 12

Oczekiwałem konkretnego Meczu a tu widzę w miarę spokojnie

Bart

Szkoda BVB, dobrze grali, ale zabrakło milimetrów. No i VARu. Po ch* płacić za tą technologię skoro przy takiej ręce Boatenga w ogóle się z tego nie korzysta

bysiiu

Nie bylo Varu bo sedzia sfaworyzowal Bayern Nie jestem kibicem zadnej z druzyny, ogladalem dla emocji, ale to byla ewidentna reka i nie ma innego wytlumaczenia na to dlaczego var nie zostal uzyty... Mecz - szachy lewy kryty, haaland podobnie ale widac ze byl zestresowany. Ogolnie Dortmund kiepskie decyzje podejmowal przed polem karnym, zamiast uderzyc to probowali wejsc z pilka do bramki. Meczyk ogolnie spoko, a dzisiaj Lips vs Hertha wiec tez moze byc ciekawie
Sirinuxson

Widać, że jesteś niedzielnym kibicem, w Niemczech 90% kontrowersji jest na korzyść bayernu i ta sytuacja trwa od lat. Parę lat temu w finale PN było z 4 ewidentnych zagrań ręką, poszerzających obszar ciała a karnego nie było żadnego. VARu wtedy nie było, może to by coś zmieniło. Tu kolejny błąd, który w zasadzie kończy sezon. O tym wałku i o innych ludzie już zapomnieli. W Hiszpanii podczas El Clasico jak zdarzają się pomyłki to przeważnie sędzia myli się na niekorzyść obu, czasem mam wrażenie, że "wyrównuje" pomyłki jak wie, że popełnił ewidentny błąd nie mając możliwości jego cofnięcia. Trzeba się przyzwyczaić, tak już jest, i nic nie wskazuje, by miało być lepiej.
bysiiu

Fakt, bundeslige ogladam tylko dlatego ze czekam na lige angielska Piatek w koncu z golem, moze cos to mu pobudzi do dzialania
MIELONY9

Diamenty: 3

Nie wiem czemu piątek uciekł z tego milanu zamiast szlifować warsztat po okiem zlatana to poszedł do jakiegoś śmiesznego klubiku w niemczech i tam też jedno wielkie guoano pokazuje.
Przejdź do strony

Time: 0,0311s  |  Queries: 8  |  Memory Usage: 1.27 MiB