zaproszenie torrenty +

+
free11

Pochwały: 71

Ostrzeżenia: 2/3

Diamenty: 0

Szukam zaproszenia na polishsource torrentleech.pl i rstorrent
Reklama

Diamenty: 543

Poziom konta: 30

Miszel

Pochwały: 11968

@free11 jakie masz łączę?? Bo na prywatnych torrkach trzeba seedowac
kingston

Zakaz pisania

Pochwały: 314

Ostrzeżenia: 3/3

Diamenty: 144

Chętnie przyjąłbym takie zaproszenie na solidnego, polskiego torrenta. Mam renomę na zachodzie i serwer z uploadem 3gbps. Z uczciwym seedowaniem nie ma problemu.

Projekt trackera dla użytkowników DW - dyskusja i ankieta - sprawdź!
"Prawda jest mową nienawiści dla tych, co mają coś do ukrycia" -- G. Orwell

Remik2a2

Pochwały: 3

Diamenty: 36

Cześć. Nie chciałbym zakładać nowego tematu i mam pytanie. Nigdy nie korzystałem z prywatnych torentow. Zastanawiam się czy z takowych można korzystać przez konto shell?
chrumcio

Pochwały: 337

Można, ja sam mam słaby upload ale się wyrabiam. Ratio na takim np. TL mam na poziomie 4.0

Amiga Master Race

free11

Jak kupić te zaproszenie na polishsource skoro coinroom upadł? Przez jakas inna gielde?
Miszel

free11

Re:
chrumcio

Pochwały: 337

Amiga Master Race

kingston

Zakaz pisania

Re:
chrumcio pisze:
Lub tu się pytać o zaproszenia
KOD: ZAZNACZ CAŁYMusisz się zalogować lub zarejestrować, aby zobaczyć zakodowaną treść!

Strata czasu. Serwis z zaproszeniami prowadzi ewidentny świr i takich samych tam trzyma. Rączka rączkę myje, kasa się zgadza. Jeśli ktoś z zewnątrz łudzi się, że coś tam załatwi (a zwłaszcza za darmo) to niech od razu zapomni. Pomijając, że trackery prywatne to nie jest zabawa dla użytkownika z łączem domowym, zdarzają się wyjątki, ale generalnie jeśli ktoś nastawia się na branie ile wlezie i nie jest w stanie (albo nie chce) niczego dać z siebie to wyleci z takiego trackera po paru dniach, a w najlepszym wypadku po prostu zrujnuje sobie ratio i ściąganie się skończy.

Jeśli ktoś miałby dla mnie zaproszenie na coś dobrego, np. PT albo PS to mogę się zrewanżować TL, TD, IPT, SCT i paroma innymi do wyboru. Względnie mogę przydzielić dostęp do szybkiego shella na miesiąc. Zainteresowanych zapraszam na pw.

Czukcza

Pochwały: 4

Diamenty: 76

Polishsource - to też strata czasu - niby zasoby są, ale admini też świry niezłe
Rejestrowane są nawet twoje ruchy po menu
kingston

Zakaz pisania

Re:
Czukcza pisze:
Polishsource - to też strata czasu - niby zasoby są, ale admini też świry niezłe
Rejestrowane są nawet twoje ruchy po menu

Miałem swego czasu info, że typ który prowadzi tamten serwis jest z ekipy PS. A może to nawet właściciel? To by też tłumaczyło dlaczego kwitnie handelek zaproszeniami na PS (sprytnie wkręcony w system dotacji na serwis zaproszeniowy). No i te same, żeświrowane zachowania bo serwis zaproszeniowy też nafaszerowany jest szpiegostwem.

Generalnie to polskie trackery nie mają nic ciekawego do zaoferowania poza pewną ilością polskich wstawek (trochę filmów i prasy) i tylko dlatego tam się idzie. A cała reszta jest przerzucana z zachodu i prościej na zachodzie siedzieć - ekipy zachodnie zachowują się normalnie i człowiek wie, że jak dziś ma konto to jutro też będzie je miał, podczas gdy polskie ekipy zachowują się jakby wieczną sraczkę na kasę miały (być może tak właśnie jest) i perfidnie gardzą tymi, którzy nie dotują. Nawet jeśli są mocno zaangażowani i wspierają tracker mocnym seedem. Tak przynajmniej było lata temu, gdy ostatni raz korzystałem z polskich trackerów.

lukasz302018

Pochwały: 38

Ostrzeżenia: 1/3

Szukam dostępu do shella, PT PS IPT itd z czasem.
TommyXtreme

Pochwały: 43

kiedyś byłem na prywatnym torrencie i... nie było tam nic ciekawego, tylko nowości, a nowości to są wszędzie na wszystkich publicznych torrentowaniach i warezach, wiec nie wiem po co to komu,
po za tym nie ma jak seedować bo siedzą tam na shellach i seedują tysiąc razy więcej niż pobrali, taki wyścig kto będzie miał najwięcej wysłanego (ratio), przez to trzeba czekać po kilka tygodni żeby wyseedować 1 film, bo wysyłanie stoi większość czasu na 0 a jak już ruszy to wysyła po 5 kbps

kingston

Zakaz pisania

@TommyXtreme Mało obiektywna opinia. Widocznie nie widziałeś jeszcze dobrego torrenta z archiwum sięgającym np. 10 lat. Nowości z kolei są na bieżąco, natychmiast, wszystkie jak leci, a nie wybrane i bez zabawy w szukanie działających linków. To są argumenty nie do pobicia. A seedowanie oczywiście, że nie na łączu z uploadem typu 256kbps bo przy wstawkach ważących czasem dziesiątki i setki GB taki tracker nie miałby sensu. Przy małych releasach średnio co 1-2 min. też nie bo za dużo tego jest, żeby domowe łącza dały radę. Co do czasu seedowania to też nieprawda bo na uczciwym trackerze masz odseedowane w ciągu paru minut. Oczywiście, nie wygrasz z ludźmi na shellach, ale to dzięki nim tracker ma poziom i wszystko ładnie pięknie.

Po co narzekać jak można zacząć korzystać z shella

Miszel

Poniżej 50zl już znajdziesz shella, który seeduje
mayster750

Pochwały: 6

Diamenty: 50

Zamienie się zaproszeniem na TL.ORG za za proszenie na PS
free11

Reff przez jaką giełdę wpłacić te 10 zł?
kingston

Zakaz pisania

Re:
miszel pisze:
Poniżej 50zl już znajdziesz shella, który seeduje

Zgadza się. U mnie od 20zł.

mayster750

Pochwały: 6

Diamenty: 50

[quote="kingston"] podeślij namiary na priv

Time: 0,0131s  |  Queries: 8  |  Memory Usage: 1.21 MiB