Sieć na kartę do 30zl

Postów: 8
Rogalik
Avatar

Dołączył: 10 paź 2018

Posty: 74

Pochwały: 5

Diamenty: 17

Cześć !

Chciałabym poznać Wasze opinie na temat najlepszej obecnie sieci ,która oferuje najwięcej za max. 30zł /MSC.
Więc taki standardzik :
1) smsy do wszystkich no limit
2) rozmowy do wszystkich no limit

I teraz kryterium ruchome - jak najwięcej internetu za tą cenę zarówno w PL jak i w UE.

Myślałem na LycaMobile - mają chyba 35gb w kraju i 2,2GB w UE.

Dzięki za polecenia !
luka7i22
Avatar

Dołączył: 20 paź 2018

Posty: 38

Pochwały: 1

Diamenty: 4

ChacharSowic
Avatar

Dołączył: 20 maj 2019

Posty: 360

Pochwały: 12

Oferta Play Solo L za 30zł
rozmowy do wszystkich sieci
SMSy do wszystkich sieci
15 GB internetu z pełną prędkością, potem prędkość transmisja danych jest ograniczona

Być może nie jest to zatrważająca ilość internetu do wykorzystania, jednakże na terenach mniej zurbanizowanych nie ma problemu z zasięgiem jak przy innych sieciach.
Autor postu otrzymał pochwałę!
Torrox
Avatar

Dołączył: 18 wrz 2018

Posty: 855

Pochwały: 260

Diamenty: 92

Ja w Orange na kartę mam:
- nielimitowane rozmowy i sms
- neta 15 GB z pakietu + 15GB za to, że zrobię doładowanie raz w miesiącu za 30 zl, a że są aktualnie wakacje to Orange robi ten bonus x2, czyli 15GB z pakietu + 30GB za doładowanie. W sumie na miesiąc mam 45GB neta, które niewykorzystane GB można przedłużyć
- internet w UE 2.09GB

Za regularne przedłużanie tego pakietu Orange dorzuca co miesiąc +1GB do oferty, czyli pierwszy miesiąc 15GB, drugi 16GB, trzeci 17GB itd
Autor postu otrzymał pochwałę!


HTML | CSS | JS | PHP | SQL | Angular | AngularJS | Photoshop

aaa
Avatar

Dołączył: 26 wrz 2018

Posty: 636

Pochwały: 136

tu masz poradnik jak za 250 zeta na rok miec ponad 1 terbajta danych + no limit

KOD: ZAZNACZ CAŁYMusisz się zalogować lub zarejestrować, aby zobaczyć zakodowaną treść!
Autor postu otrzymał pochwałę!

Si Hoc Legere Scis Nimium Eruditionis Habes

Mistrz
Avatar

Dołączył: 15 wrz 2018

Posty: 532

Pochwały: 116

?Na papierze? najlepiej prezentuje się Lycamobile i jego pakiet ?Do Wszystkich S?. Otrzymamy w nim aż 30 GB w kraju (niewykorzystany transfer kumuluje się na kolejny miesiąc), a do tego nielimitowane minuty i SMS-y. Wirtualny operator nie obsługuje jednak w ogóle wiadomości multimedialnych MMS, za to dostaniemy darmowe warunki roamingu UE. Bardzo dobra propozycja za jedyne 20 zł.

Mobile Vikings zapewnia z kolei świetne warunki w kraju, zwłaszcza dla osób często korzystających z zasobów Internetu. Pakiet Viking 25 No Limit zapewnia nielimitowane usługi w kraju (minuty, SMS, MMS), a do tego 15 GB transferu co miesiąc. Również i w jego przypadku niewykorzystana paczka GB przechodzi na kolejne miesiące, lecz tym razem w sposób nieograniczony! Można więc uzbierać naprawdę pokaźny transfer danych, ale lepiej pamiętać o doładowaniu konta na czas, inaczej skumulowany pakiet przepadnie ? warto więc aktywować usługę autodoładowanie. Mimo braku RLAH jest to świetna oferta na kartę.

Kolejna znakomita oferta należy do sieci Orange. Za 25 zł otrzymamy nielimitowane usługi (lecz bez MMS-ów, których koszt wynosi 40 groszy) i naprawdę bardzo duży pakiet internetowy. Część transferu pochodzi z bonusu za doładowanie konta, a paczka danych powiększa się co miesiąc o 1 GB, gdy tylko aktywowany zostanie pakiet cykliczny! Jeżeli zależy nam przede wszystkim na jak największym ? niemal nieograniczonym ? transferze, to obok Mobile Vikings będzie to najlepsza propozycja.

Virgin Mobile oferuje w swojej ofercie na kartę #GigaDaje premię za staż. Klienci wirtualnego operatora otrzymają powiększony transfer z 15 do aż 30 GB. Nie mogło oczywiście zabraknąć nielimitowanych minut i SMS-ów do wszystkich krajowych sieci, lecz bez wiadomości MMS. Te jednak ? w przeciwieństwie do Lycamobile ? są obsługiwane, lecz za dodatkową opłatą. Kolejna bardzo dobra propozycja na kartę w cenie 25 zł.

W połowie lipca a2mobile wprowadził nowe pakiety Niewyczerpalne Wszystko i przy okazji podwyższył limit transferu z pełną prędkością. Operator pozostał przy swojej decyzji i nie wrócił do darmowego roamingu UE. Jest to jednak świetna oferta krajowa ? dostajemy nielimitowane usługi głosowe i tekstowe do wszystkich sieci, bezpłatne aplikacje internetowe i usługę Wi-Fi Calling. Wszystko to za zaledwie 24,90 zł miesięcznie.
Autor postu otrzymał pochwałę!


Stop Smog Go Hybrid

o2vip
Avatar

Dołączył: 07 lip 2019

Posty: 18

Diamenty: 35

Orange 30zl za nielimitowane rozmowy sms/sms i 25 GB neta co miesiac
zulu88
Avatar

Dołączył: 18 paź 2018

Posty: 954

Pochwały: 78

[quote="o2vip"]Orange 30zl za nielimitowane rozmowy sms/sms i 25 GB neta co miesiac Prawie to samo ale ciut taniej: Orange 25 zł za nielimitowane rozmowy i sms do wszystkich sieci oraz 15 GB neta + 1 GB więcej co miesiac, czyli zaczynasz od 15 i następny miesiąc 16 później 17 itd.
Ewentualnie za 300 zł na rok (wychodzi 25 miesięcznie) nielimitowane rozmowy i sms do wszystkich sieci oraz 1 TB neta.

We Must Secure The Existence Of Our People And A Future For White Children

Time: 0,0082s  |  Queries: 8  |  Memory Usage: 1.00 MiB