Reklamy na olx - jaki blocker?

+++
TicoBot

Pochwały: 40

Diamenty: 8

Dobry,
Problem jest tej natury, że z włączonym ublock origin na olx nie wyświetlają mi się zdjęcia, ani miniatury, ani w ogłoszeniu. Ktoś wie jak sobie z tym poradzić?
chrumcio

Pochwały: 260

Ja korzystam w wbudowanego blokera jaki jest w Operze + AdGuard
Autor postu otrzymał pochwałę!

Linki padły? Pisz PW, wszystkie inne prośby na PW będą olewane i ignorowane.

Pawel00019

Pochwały: 35

Diamenty: 3

RE: Reklamy na olx - jaki blocker?
TicoBot pisze:
Dobry,
Problem jest tej natury, że z włączonym ublock origin na olx nie wyświetlają mi się zdjęcia, ani miniatury, ani w ogłoszeniu. Ktoś wie jak sobie z tym poradzić?

Przeczyść komputer za pomocą ccleaner. Możesz też usunąć i ponownie zainstalować ublock orgin. Musiałeś coś po blokować za jego pomocą.
U mnie działa poprawnie.

KOD: ZAZNACZ CAŁYMusisz się zalogować lub zarejestrować, aby zobaczyć zakodowaną treść!
zulu88

Pochwały: 87

RE: Reklamy na olx - jaki blocker?
TicoBot pisze:
Dobry,
Miałem wczoraj to samo. Wejdź w ustawienia uBlocka i przywróć ustawienia domyślne.

We Must Secure The Existence Of Our People And A Future For White Children

dadus75

Pochwały: 160

Najprościej to zacząć używać przeglądarki Brave. Jest zrobiona na tym samym silniku co chrome i wygląda bardzo podobnie. Nawet wtyczek używa z repozytorium chrome. Ale ma wbudowany bloker, który jak do tej pory blokuje u mnie reklamy, ale zdjęć nie blokuje. Można też, zamiast bardziej znanych blokerów, zainstalować BitTube AirTime. To nie jest tylko zwykły bloker, ale pełni kilka innych przydatnych funkcji między innymi VPN, a także za surfowanie wypłaca pieniądze w kryptowalucie TUBE. O BiTube AirTime poczytaj wpierw w necie. Ja używam Brave w połączeniu właśnie z BItTube AirTime, sam Brave też pozwala zbierać kryptowaluty, więc warto mieć taki duet.

?Qué tiempo hace hoy?

TicoBot

Pochwały: 40

Diamenty: 8

@zulu88 , pomogło. Dziękuję wszystkim za odpowiedzi

Time: 0,0086s  |  Queries: 9  |  Memory Usage: 994.27 KiB