Fifa 20 lagi

dziadekmróz

Witam czy u was też w fifie pojawiają się lagi jak jest przyczyną tego można to jakoś naprawić. Na platformie ps 4
Pentlik

Diamenty: 12

Sprawdź w przeglądarce speed test internetu będziesz miał od razu tam sprawdzany ping jeśli wykaże ci w wyniku ze masz cały czas ping Kup sobie lepszy internet

"""Witam czy u was też w fifie pojawiają się lagi jak jest przyczyną tego można to jakoś naprawić. Na platformie ps 4 """""" XD
Benny

Pochwały: 13662

Diamenty: 6118

Poziom konta: 30

@Pentlik nie pierdziel głupot jak się nie znasz @dziadekmróz co do tematu jeśli grasz online i są kilku sekundowe przycinki to nie musi być to z twojej winy a z winy np przeciwnika, nie raz miałem tak że mi gierke ścieło a on gral dalej, czytałem że dość często nie którzy używają laga switch dość popularne na konsolach, w poprzednich fifach takich ścinek nie było..

lukaszyyy

Pochwały: 10

Diamenty: 130

Jeśli masz przycinkę i potem nagłe przyspieszenie, to jest to twoja wina wynikająca z utraty pakietów. Najczęściej ten problem występuje przy połączeniu wifi lub korzystaniu z internetu radiowego/mobilnego. Wszystkie mecze w trybie fut są rozgrywane na serwerach ea, więc ten lag switch do bujda. Rozegrałem w tej fifie prawie 1000 meczów i tylko raz miałem przycinki wtedy, gdy podłączyłem konsolę przez wifi, na kablu wszystko działa płynnie.
dziadekmróz

Ogólnie to używam poprzez wi fi a prędkość neta mam 60mb

Time: 0,0081s  |  Queries: 8  |  Memory Usage: 981.68 KiB