Diablo 3 Battlechest

G2A kod kilka pytań
D3stroyer

Pochwały: 9

Diamenty: 29

Witam, przymierzam się do kupna Diablo 3 battlechest na G2A i mam 3 pytania:
1. Czy w razie gdybym trafił na trefnego sprzedawcę z trefnym kodem czy istnieje jakakolwiek szansa na odzyskanie kasy/otrzymanie nowego kodu?
2. Czy generalnie kupowanie kodów na G2A bądź Allegro wiąże się z jakimś ryzykiem typu że jeśli kod podejdzie to za jakiś czas można dostać bana ze względu na jego niepewne pochodzenie?
3. Czym się różni wersja diablo 3 Global od Europa? Generalnie na G2A global jest tańszy ale czy normalnie będę mógł na nim grać jeśli konto na Blizzard mam w regionie Europa ( niby global to powinno jak nazwa wskazuje ale czy tak rzeczywiście jest?)
Reklama

Diamenty: 543

Poziom konta: 30

fiolek

Pochwały: 183

Diamenty: 37

Poziom konta: 9

Najpierw pożycz od kolegi oryginał i zobacz czy chodzi u ciebie bo na internetowym protokole ipv6 wychodził błąd 1016 wyjściem było zmiana na ipv4 u operatora internetu. @D3stroyer
Autor postu otrzymał pochwałę!
D3stroyer

Pochwały: 9

Diamenty: 29

Nie bardzo mam od kogo pożyczyć... Jeśli grałem starter w sensie te kilka darmowych aktów czy coś takiego i śmigało to jest szansa że nie będzie chodzić po wpisaniu kodu?
Napster

Pochwały: 294

Diamenty: 187

Poziom konta: 8

Global będzie działać. A co do sprzedawcy, to wystarczy kupić od kogoś, kto ma dużo sprzedanych kluczy, wtedy jest pewność "uczciwego" sprzedawcy. Piszę w cudzysłowie, bo tam i tak handluje się kluczami kupionymi za kradzione karty kredytowe ale bez obaw, tobie nic się nie stanie, sam mam wiele gier z g2a
BadLegend

Pochwały: 7837

Poziom konta: 15

Kupiłem 3 kody do multiboxa do dziś działają. Diablo i dodatek

Time: 0,0196s  |  Queries: 8  |  Memory Usage: 983.92 KiB