Przejdź do strony

Darmowa telewizja online Polsat Tvn HBO Discovery....

Streamy linki listy IPTV Simple TV temat ogólny.
Reizon1337

Pochwały: 5015

Diamenty: 332

Poziom konta: 10

RE: Darmowa telewizja online Polsat Tvn HBO Discovery....
Aheon pisze:
Ktos wi co jest, z Hejo.tv, mi obecnie nie działa, czy ktos też ma ten problem ?

Stronka jako tako chodzi normalnie, ale programy które oglądam np Nat Geo Wild, Discovery łapią mi straszną zawiechę albo się przycina albo się ładuje i to już od pewnego czasu...

Marko

Pochwały: 1

Diamenty: 0

poda ktos linka do darmowego ogladania kanałów?
pontiak

Pochwały: 22

Diamenty: 128

Reizon1337 pisze:
Aheon pisze:
Ktos wi co jest, z Hejo.tv, mi obecnie nie działa, czy ktos też ma ten problem ?

Stronka jako tako chodzi normalnie, ale programy które oglądam np Nat Geo Wild, Discovery łapią mi straszną zawiechę albo się przycina albo się ładuje i to już od pewnego czasu...

To zależy od dnia ja sam się zdziwiłem jak ostatnio Gale Ksw obejrzałem na Hejo bez żadnych problemów
Szycha1990

Zakaz pisania

FULLCHANNELTV SYF od dwoch dni nie da rady ogladac pieniadze wywalone w bloto .
Dumasherr

Diamenty: 85

Temat zbiorczy dotyczący telewizji internetowej

KOD: ZAZNACZ CAŁYMusisz się zalogować lub zarejestrować, aby zobaczyć zakodowaną treść!

Kolejny Baitclick, żadne nie działa a jak coś działa to wyskakują reklamy i jakieś pierdoły... dno
czestmir9981

Pochwały: 31

Diamenty: 48

FULLCHANNELTV mi tam gdzieś kiedyś jakieś parę tygodni temu wpadł jakiś test z tej stronki to była żyleta i zero przymiałek i jakość elegantino, ale to był tylko test i chyba z 10 kanałów więc nie wypowiem się szerzej, ale w porównaniu z innymi tv on line to było całkiem fajnie
HiroX

Pochwały: 325

Dumasherr pisze:
Kolejny Baitclick, żadne nie działa a jak coś działa to wyskakują reklamy i jakieś pierdoły... dno

Nic dziwnego to ma już prawie rok

Jak ktoś chce triala IPTV to pisać PW

DW 2007-
Uplinker>Uploader>Generator?

Daskot

Diamenty: 11

Witam Jakie portale płatne są dobre co polecicie by zakupić i w jakiej cenie chodzi mi o liste m3u by wgrac do aplikacji smartiptv.
Czy taki portal jak teleelevidenie lub plusx czy warto coś takiego kupić czy lpiej kupić coś droższego.
Chodzi mi przeważnie by dało sie obejrzeć mecze lige mistrzów czy coś podobnego o dużej oglądalności czy wtedy taka lista nie siądzie.
Pierunek

Pochwały: 83

Diamenty: 1124

@Daskot, przetestuj Isat od bestm3u.pro. Mają też na PL. Może planeta, ale jest droga jak dla mnie
WoogieBoogie

Diamenty: 7

Daskot pisze:
Witam Jakie portale płatne są dobre co polecicie by zakupić i w jakiej cenie chodzi mi o liste m3u by wgrac do aplikacji smartiptv.
Czy taki portal jak teleelevidenie lub plusx czy warto coś takiego kupić czy lpiej kupić coś droższego.
Chodzi mi przeważnie by dało sie obejrzeć mecze lige mistrzów czy coś podobnego o dużej oglądalności czy wtedy taka lista nie siądzie.

Musisz wszystko przetestować, u jednego działa jedno, a u drugiego drugie, wszystko zależy od dostawcy internetu.
Daskot

@WoogieBoogie Masz racje. Tylko jak by tak sprawdzął to pewnie z 1 rok co miesiąc na innej liście od innego dostawcy. Ogolnie to troche żle zapytałem chodizło mi ogolenie o coś nowego bo sie zmieniają ci dostawcy może ktoś podrzuci coś nowego na przykład o tym ISAT nie wiedziałem. Jak widze i czytam to temat rzeka. Jeden chwali drugi narzeka. Lepiej samemu testować.
Calvex

Pochwały: 1

Ma ktoś statystki jak średnio IPTV bierze danych z neta? 250GB przy oglądaniu IPTV + netflix, yt starczy na miesiąc?
Daskot

Ja miałem 100GB na miesiąc i oglądałem tylko mecze w weekendy na 720p a czasem i w gorszej jakości i wyłączałem w czasie przerwy. Jak były ciekawe to obejrzałem 3 mecze w dzień + przeglądanie neta razem z yt. bez netfliksa. i w miarę starczało. O 1080p Zapomnij ciągnie jak diabli.
HiroX

Pochwały: 325

Calvex pisze:
Ma ktoś statystki jak średnio IPTV bierze danych z neta? 250GB przy oglądaniu IPTV + netflix, yt starczy na miesiąc?

Zależy ile godzin dziennie będziesz oglądał.

1h IPTV 1080p ok.1.5GB/h
Netflix HD ok.2/3GB/h

DW 2007-
Uplinker>Uploader>Generator?

critical

Pierunek pisze:
@Daskot, przetestuj Isat od bestm3u.pro. Mają też na PL. Może planeta, ale jest droga jak dla mnie

Do rejestracji potrzebne jest zaproszenie. Gdzie mogę je zdobyć?
Pierunek

@critical, PW
TomoS

Pochwały: 4

Ma ktoś Planete+ w full HD?

MOBO: ASRock Z77 Pro 3 | CPU: i5-3570 3.4Ghz (4.2Ghz Turbo) | GPU: ASUS GeForce GTX 970 Strix OC | RAM: Corsair Vengeance 4x4GB 1600Mhz | OS: Windows 10 Pro

Pierunek

Ja mam
prisoner1

Przejdź do strony

Time: 0,1339s  |  Queries: 8  |  Memory Usage: 2.77 MiB