20zł bonusu i darmowa karta fizyczna dla nowych użytkowników Revolut

Promocja do 23.08.2019r

Zbiór wszelkiej maści poradników, rabatów, etc.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat
Sentinel93
User
Awatar użytkownika
Pochwały: 423
Diamenty: 116

20zł bonusu i darmowa karta fizyczna dla nowych użytkowników Revolut

Post #1 Wysłany: 13 sie 2019 22:48

Obrazek

Obrazek

Aby skorzystać z promocji należy:
1. Zarejestrować się przy użyciu reflinka znajomego tj. pobrać aplikację Revolut używając podanego wcześniej na stronie numeru telefonu,
2. Zweryfikować konto doładowaniem z karty (min. 20zł - środki można później wykorzystać),
3. Zamówić darmową fizyczną kartę Revolut,
4. Wykonać jedną płatność otrzymaną kartą.
Po spełnieniu powyższych warunków osoba zaproszona i zapraszająca otrzymuje 20 zł, więc win-win.

Jeśli i tak planowałeś/aś założenie konta Revolut to dobra okazja, by zarobić ze znajomym po 20 zł. W razie potrzeby mogę wysłać swojego reflinka na PW. ;)

Pani Reklama
Reklama
Awatar użytkownika
Diamenty: 802
Poziom: 30

Reklama
ArkadiooszEm
User
Diamenty: 17

Post #2 Wysłany: 14 sie 2019 14:20

w sumie 20zł zacebulić - czemu nie :) Wyślij link na PW :ok:

Koksu
User
Pochwały: 22
Diamenty: 20

Post #3 Wysłany: 14 sie 2019 22:36

Dalej trzeba przy rejestracji wysyłać zdjęcia z dowodem?

Sentinel93
User
Awatar użytkownika
Pochwały: 423
Diamenty: 116

Re:

Post #4 Wysłany: 14 sie 2019 23:16

Koksu pisze:
14 sie 2019 22:36
Dalej trzeba przy rejestracji wysyłać zdjęcia z dowodem?
Tak, wymagania UE (przeciwdziałanie praniu pieniędzy). Kiedyś dało się na prawo jazdy zarejestrować, teraz chyba tylko dowód osobisty.

kingston
Super user
Awatar użytkownika
Pochwały: 266
Ostrzeżenia: 2/3
Diamenty: 77

Post #5 Wysłany: 16 sie 2019 23:04

A potem jest tak:

"Zajrzyj do netu - twój dowód już tam jest"

Jedna wielka ściema z tymi przepisami - jak chcą przeciwdziałać praniu kasy to trzeba limity porobić, a nie prosić o fotki. Dobrze wiadomo, że chodzi o katalogowanie i śledzenie ludzi. I równie dobrze wiadomo, że piorący kasę w pierwszej kolejności podstawią słupów i rozmaite fejki.

Wysyłanie kopii dokumentów gdziekolwiek to proszenie się o kłopoty. Te przepisy to jest skandal po prostu, taka wielka ochrona danych wrażliwych, a tu miliony ludzi wysyła te dane do różnych serwisów i traci nad nimi kontrolę. Normalna paranoja. Zmuszanie do wysyłania kopii powinno być zakazane. Chyba wystarczy, że ktoś ma konto bankowe i tam wiedzą kim jest i odpowiednie służby też.
Projekt trackera dla użytkowników DW - dyskusja i ankieta - sprawdź!
"Prawda jest mową nienawiści dla tych, co mają coś do ukrycia" -- G. Orwell

Torrox
VIP
Awatar użytkownika
Pochwały: 107

Re:

Post #6 Wysłany: 17 sie 2019 12:59

kingston pisze:
16 sie 2019 23:04
A potem jest tak:

"Zajrzyj do netu - twój dowód już tam jest"

Jedna wielka ściema z tymi przepisami - jak chcą przeciwdziałać praniu kasy to trzeba limity porobić, a nie prosić o fotki. Dobrze wiadomo, że chodzi o katalogowanie i śledzenie ludzi. I równie dobrze wiadomo, że piorący kasę w pierwszej kolejności podstawią słupów i rozmaite fejki.

Wysyłanie kopii dokumentów gdziekolwiek to proszenie się o kłopoty. Te przepisy to jest skandal po prostu, taka wielka ochrona danych wrażliwych, a tu miliony ludzi wysyła te dane do różnych serwisów i traci nad nimi kontrolę. Normalna paranoja. Zmuszanie do wysyłania kopii powinno być zakazane. Chyba wystarczy, że ktoś ma konto bankowe i tam wiedzą kim jest i odpowiednie służby też.
Ty faktycznie. Otworzyleś mi oczy. A ja głupi jak taka owieczka dawałem dowód w banku gdy otwieralem konto, dawałem go przy braniu czegoś na raty, dawałem go nawet policjantowi! No to teraz służby specjalne maja wszystkie moje dane :( dobrze, że inne służby specjalne wyprodukowały mój dowód. A oni się nie kontaktują między sobą co nie? Czy kontaktują :o jeśli tak to już w ogóle jest jedna wielka inwigilacja. Nie wyraziłem zgody by Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych miała moje dane przekazane przez urząd miasta :o gdzie jest RODO!?
Obrazek
HTML | CSS | JS | PHP | SQL | Angular | AngularJS | Photoshop

kingston
Super user
Awatar użytkownika

Post #7 Wysłany: 17 sie 2019 21:56

Odróżniasz okazywanie dokumentu do wglądu (bez kopiowania) uprawnionym służbom albo urzędnikowi bankowemu (w celu potwierdzenia tożsamości) od wysyłania takich rzeczy netem, gdzie kopia pozostaje na zawsze i nawet nie wiesz dokładnie gdzie, a jeszcze trafia w szereg miejsc o których nie masz pojęcia bo nikt ci tego nie powie? Albo zostaje zwyczajnie wykradziona i wykorzystana do kradzieży tożsamości.

Pytam się jeszcze raz bo też chyba nie dotarło: w jaki sposób kopiowanie dokumentów tożsamości zapobiega praniu brudnych pieniędzy i jaki procent przestępców wysyła swoje dokumenty do takich firm?

Apacz
User
Pochwały: 7
Ostrzeżenia: 1/3
Diamenty: 66

Post #8 Wysłany: wczoraj 20:42

kingston pisze: Pytam się jeszcze raz bo też chyba nie dotarło: w jaki sposób kopiowanie dokumentów tożsamości zapobiega praniu brudnych pieniędzy i jaki procent przestępców wysyła swoje dokumenty do takich firm?

A do bitbeja jakoś wysłałeś bez płakania bo oni przecież "są godni zaufania" :lol:

kingston
Super user
Awatar użytkownika

Post #9 Wysłany: wczoraj 21:23

Skąd te bzdury? Nigdy nie wysłałem i nie wyślę.

Apacz
User
Pochwały: 7
Ostrzeżenia: 1/3
Diamenty: 66

Post #10 Wysłany: wczoraj 21:49

kingston pisze:Skąd te bzdury? Nigdy nie wysłałem i nie wyślę.

Nie? Ale juz innych namawiales do korzystania z tej gieldy jako bezpiecznej i zaufanej na ktorej nigdy nigdy nic nie stracil XD

kingston
Super user
Awatar użytkownika

Post #11 Wysłany: wczoraj 22:13

No bo jest to najstarsza, największa i najpoważniejsza giełda nie tylko w Polsce, ale i w Europie, o czym zapewne nie masz pojęcia. Co w tym dziwnego, że mam o niej dobre zdanie? Co ma piernik do wiatraka w ogóle?

Piłeś? Nie pisz.

Torrox
VIP
Awatar użytkownika
Pochwały: 107

Post #12 Wysłany: wczoraj 22:58

kingston pisze:Co ma piernik do wiatraka w ogóle?
hmm, może to, że niektórzy mają takie samo zdanie o Revolutcie? :G
Obrazek
HTML | CSS | JS | PHP | SQL | Angular | AngularJS | Photoshop

kingston
Super user
Awatar użytkownika

Post #13 Wysłany: wczoraj 23:14

Ale pytam się kolejny raz, co to ma do rzeczy? Pisałem wyraźnie, że wysyłanie kopii dokumentów (i wymaganie ich) powinno być zabronione bo ma się nijak do walki z praniem brudnych pieniędzy, a może powodować bardzo przykre skutki uboczne z których wiele osób najwyraźniej nie zdaje sobie sprawy.

W odpowiedzi czytam, że polecam jakąś giełdę kryptowalut. Po pierwsze można tam handlować bez wysyłania czegokolwiek, po drugie co ma piernik do wiatraka? Elementarny brak umiejętności czytania. Ręce opadają.

Skorzystaj z dzisiejszych promocji!

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat