Coronavirus - oficjalnie jako pandemia COViD-19!

Apokalipsa
PRZYKLEJONY
Zyd

Pochwały: 20

Ostrzeżenia: 1/3

granic nei zamkną, bo nikomu sie to nie opłaca, jedynie moga bardzo kontrolowac na granicach, oraz brak wyjazdy poza Unie Europejską.
Pozatym na jesieni bedzie sie działo, zapowiadane sa strajki w wiekszosci krajów, nasi policjanci juz kupili wozy bojowe, armatki i chyba 40mln sztuk ostrej amunicji

Lubią to: Yaqona, StarCraftPL

Oddajcie Kamienice!!!

Reklama

Diamenty: 543

Poziom konta: 30

bysiiu

Pochwały: 54

Diamenty: 11

Poziom konta: 5

A ja sie nie zdziwie jak na jesien zachorowana spadna. W koncu wiekszosc bedzie juz w domach siedziala, nie bedzie tlumow bo sezon plazowiczow bedzie skonczony. Jedynie ta walka w lidlu o karpia...ale bym to teraz obejrzal
saturn1980

Pochwały: 30

Diamenty: 114

Poziom konta: 15

cieciu11

Pochwały: 1

Diamenty: 22

RE: Coronavirus - oficjalnie jako pandemia COViD-19!
Zyd pisze:
granic nei zamkną, bo nikomu sie to nie opłaca, jedynie moga bardzo kontrolowac na granicach, oraz brak wyjazdy poza Unie Europejską.
Pozatym na jesieni bedzie sie działo, zapowiadane sa strajki w wiekszosci krajów, nasi policjanci juz kupili wozy bojowe, armatki i chyba 40mln sztuk ostrej amunicji
A możesz podać źródła takich informacji, jakie napisałeś w ostatnim zdaniu? Bardzo mnie ciekawi, w których krajach zapowiadają na jesień strajki. No i niezmiernie ciekawa jest też kwestia zakupu przez polską policję 40 mln sztuk ostrej amunicji z tego powodu. Znaczy się, będą wyjeżdżać do tych innych krajów pomagać pacyfikować ludzi czy co?
Javert

Pochwały: 34

Diamenty: 153

Będą strzelać do ludzi bez maseczek.

Lubią to: hawa

Semper in altum. | Words like violence, Break the silence.

Wiedzmin671

Pochwały: 8

Myśle ze za rok sie to wszystko wskończy bo mi od tego sie chce bleee
hawa

Pochwały: 56

Diamenty: 391

Poziom konta: 30

W województwie Śląskim wszelkie restrykcje, maseczki, dystans, w sklepie czy na zewnątrz nie są w żadnym stopniu respektowane. Nikt, kompletnie nikt, nie nosi maseczki, a ja ją ubierając w sklepie, czy na zewnątrz, czuję się dziwnie i czuję wzrok tych ludzi patrzących się na mnie.

Dla porównania, w województwie pomorskim, a przynajmniej w okolicach, w których aktualnie się znajduje (po wyjeździe ze Śląska) większość osób maseczkę posiada, oraz dystans jakiś tam trzyma. Po przyjeździe do jednego z miast w woj. pomorskim, poszedłem do Tesco na jakieś większe zakupy. Uwierzyć nie mogłem, że wszyscy mieli maseczkę. Jedynie starszy pan jej nie posiadał, a ludzi w sklepie trochę było

Patrzyłem też na ludzi na mieście, czy innych sklepach, jest tutaj wyraźna różnica względem Śląska. Źle się tam dzieje, a sami sobie robią pod górkę. Zresztą Śląsk jakiś taki inny mi się wydaje, niby Polska, ale coś jest nie tak...

Zyd

ludzie w maseczkach na swieżym powietrzu według nie to debile, ja widzac takich ludzi podswiadomie wiem ze to są sprane mozgi telewizyjne ktore kazde słowo Adamczyka czy Holeckiej traktuja jak prawde objawiona

Oddajcie Kamienice!!!

cieciu11

@Zyd ja wciąż czekam na listę krajów, które na jesień planują strajki. Chcę wiedzieć, gdzie się nie wybierać w ten czas za granicę.
Chyba że takie informacje wyciągnąłeś z przysłowiowej dupy i nie masz żadnych realnych dowodów na poparcie swoich słów. Wtedy twoja wypowiedź jest wiadomo co warta.
Luran

Diamenty: 35

Zyd pisze:
ludzie w maseczkach na swieżym powietrzu według nie to debile, ja widzac takich ludzi podswiadomie wiem ze to są sprane mozgi telewizyjne ktore kazde słowo Adamczyka czy Holeckiej traktuja jak prawde objawiona

dokładnie, noszenie maseczki na zewnątrz to jak odsianie plew od ziarna. Ale i tak najlepsze w całym tym cyrku są przyłbice

Lubią to: Zyd
baqt

Diamenty: 11

Zyd pisze:
Zależy oczywiście od tego gdzie na tym świeżym powietrzu są. Jeżeli spacerują i wiedzą, że będą mijać innych przechodniów to maseczka jest jak najbardziej wskazana. Co do przyłbic to się zgadzam, mało dają, ale w połączeniu w maseczką dają nam niemal maksymalną ochronę przed wirusem (z pominięciem profesjonalnych masek przeciwgazowych). Wirusy mają ograniczony dostęp do naszych dróg oddechowych oraz do oczu.

Czy ktoś mnie pamięta?

zephyr77

Pochwały: 81

Ludzie organizujący dziś wesela z czerwonych i żółtych powiatów mają przekichane. Mieli raptem 2 dni na odwołanie gości ale kasa za ludzi, którzy nie przyjdą przepada. No i jak ktoś organizuje to na bank dziś będzie miał kontrolę z sanepidu. Szef GIS zapowiadał, że dziś inspektorzy idą w teren i będą wspomagani przez kolegów z regionów "zielonych".

Wiedzmin671

Pochwały: 8

Czemu robią z ludzi głupków tego niewiem

Lubią to: marena
Zyd

Doczepili sie do tych wesel jakby specjalnie nie chcieli zeby były śluby

Oddajcie Kamienice!!!

Time: 0,0612s  |  Queries: 8  |  Memory Usage: 7.22 MiB