Przejdź do strony

Wybory prezydenckie 2020 ANKIETA - II TURA

KnightRider32

Pochwały: 750

Ostrzeżenia: 1/4

Remis pisze:
Nie głosujcie na POPIS !!!
No to teraz będzie problem, bo któregoś TRZA wybrać
Reklama

Diamenty: 543

Poziom konta: 30

aluvian

Diamenty: 367

Durna ta ankieta bo nie ma opcji : "nie głosuję". Moze ktoś rozgarnięty założy ankietę obejmująca tę opcję?
KnightRider32

RE: Wybory prezydenckie 2020 ANKIETA - II TURA
aluvian pisze:
Durna ta ankieta bo nie ma opcji : "nie głosuję". Moze ktoś rozgarnięty założy ankietę obejmująca tę opcję?
Jak idziesz na głosowanie to w karcie do głosowania zaznaczasz nie głosuję, czy w ogóle nie idziesz głosować?

Lubią to: Yaqona
PanSzliri

Pochwały: 2

Ostrzeżenia: 1/3

Jak idziesz na głosowanie to w karcie do głosowania zaznaczasz nie głosuję, czy w ogóle nie idziesz głosować?

No ale właśnie ludzie mają trzy opcje do wyboru a nie dwie. Ja nie idę głosować, ewentualnie jak będzie mi się chciało to pójdę pusty głos oddać. Na socjalistów się nie głosuje. Do socjalistów się strzela.

Lubią to: aluvian, Kum
marczewsk

Pochwały: 118

Diamenty: 75

Poziom konta: 9

Na internecie, fb, tt trwa agitacja konfederatów, aby zagłosowali na antysystemowego Rafałka a nie faszystę Dudę

www.rafalnieklam.pl

KnightRider32

PanSzliri pisze:
No ale właśnie ludzie mają trzy opcje do wyboru a nie dwie. Ja nie idę głosować, ewentualnie jak będzie mi się chciało to pójdę pusty głos oddać.
Jak dla mnie to beton, bo nie głosuję to nie biorę udziału w ankiecie i tyle. Nie da się edytować ankiety więc wysłałem PW do modka w celu utworzenia 3 opcji.
PS: Opcja nie głosuję nie oznacza oddania głosu na Bosaka

PanSzliri pisze:
Na socjalistów się nie głosuje. Do socjalistów się strzela.
Gdy konfa obejmie rządy, to ewentualnie będziesz miał taką opcję do wyboru za pośrednictwem legalnie posiadanej broni

aluvian

marczewsk pisze:
Na internecie, fb, tt trwa agitacja konfederatów, aby zagłosowali na anty systemowego Rafałka [iksde] a nie faszystę Dudę

Rafalala najpierw nie zezwalał na marsz faszystów bo tak określił Marsz Niepodległosci a teraz się do tych samych "faszystów" umizguje bo mu potrzebne głosy do wygrania. Elektorat Konfy z racji wieku jest bardzo naiwny ale chyba nie aż tak by wierzyć w słowa POTrzaskowskiego i PO (z góry wiadomo, ze obietnic nie dotrzymają a nawet postąpią wprost przeciwnie do deklaracji) i nie ma aż tak krótkiej pamięci by zapomnieć jak ich traktowano za rządów PO - o tych policyjnych prowokacjach i pałowaniu podczas Marszu Niepodległosci.
Mogą porównać jak było za czasów rządów PO i PIS.

Jeżeli POTrzaskowi uda się zbałamucić elektorat Konfy to będzie to oznaczało jedno: znajdzie frajerów.

Lubią to: Goth666
Noodles

Pochwały: 509

Diamenty: 579

Poziom konta: 30

Czy możesz dodać trzecią opcję typu "żaden wybór, śpię w domu" albo "idę narysować penisa na karcie" ?

Mamy do wyboru utrzymanie 500+ albo utrzymanie 500+. Żenada mode on.
aluvian

Noodles pisze:
Mamy do wyboru utrzymanie 500+ albo utrzymanie 500+. Żenada mode on.

elektorat Konfy ma także inne opcje do wyboru: "być czy nie być" zdelegalizowanym

Kum

Przecież ONR nie jest związany od 5 lat z Ruchem Narodowym, a zatem i z Konfederacją.
PanSzliri

Kum pisze:
Przecież ONR nie jest związany od 5 lat z Ruchem Narodowym, a zatem i z Konfederacją.

Miałem mu to pisać, ale stwierdziłem, że nie warto. Nawet leciutki beef jest pomiędzy Konfą a ONR.
aluvian

Tyle że POTrzaskowski tego nie wie i nie odróżnia ONR od Konfy. Dla niego to są faszyści i kuniec.
Kum

A NO TA XD
Ale głupiutki ten Trzaskowski, dobrze że to wyjaśniłeś, bo bym jeszcze pomyślał jakąś straszną rzecz. Chwała Tobie i Jarosławowi.

Lubią to: Torrox
Torrox

Pochwały: 463

Teraz każdy będzie się ślinić i chwalić jak to oni mają wiele wspólnego z konfą, holownią i rolnikami.

Śmiać mi się chciało jak Dudeł gadał, że z Bosakiem mają wiele wspólnego. Nagle zaczął się troszczyć o antysysyemowcow. Dzisiaj czytałem, że policja już zatrzymała dwóch typów, którzy zniszczyli auto Bosaka w Toruniu. No bardzo sprawnie!

Sorry, ale obaj są daaaaleko od moich poglądów. Ale niestety chyba przyjdzie mi oddać głos na długopisa. Na pewno nie chciałbym, aby u władzy była chorągiewka, która raz jest za QWERTY, a raz kocha faszystów. Raz gada o zblokowaniu socjali, a raz o ich utrzymaniu. I tylko patrzy jak słupki w sondażach rosną lub maleją. Dla mnie to nieporozumienie totalne.

HTML | CSS | JS | PHP | SQL | Angular | AngularJS | Photoshop

aluvian

Torrox pisze:
Teraz każdy będzie się ślinić i chwalić jak to oni mają wiele wspólnego z konfą, holownią i rolnikami.

Tyle, ze jak do Dudy przyszedł Kukiz i po rozmowie uzyskał od prezydenta obietnicę to ta obietnica została dotrzymana.. Kukiz bedac w opozycji kilka razy po rozmowach z prezydentem Dudą zdołał uzyskać wsparcie prezydenta w swoich postulatach. Teraz obaj kandydaci próbują pozyskać głosy elektoratu Konfy. Trzaskowski umizguje się do liderów a Duda raczej chce pozyskac głosy elektoratu uświadamiając mu co ich czeka po wyborze Trzaskowskiego. Wiadomo, ze z politykami pokroju liderów Konfy nie da się niczego zbudować, wie to i Trzaskowski i Duda różnica taka, ze Trzaskowski próbuje mamić, że wspołpraca partyjna jest możliwa mimo iż wie że to jest niemożliwe, a Duda tego nie robi bo by musiał kłamać.

Co do elektoratu Konfy to większość z nich a zwłaszcza cześć patriotyczno konserwatywna to dobrzy ludzie tyle ze omamieni przez swoich liderów fałszywych proroków pokroju Korwina i Szczęsc Boże Brauna którzy mają swoich wyborców za zera których jedyną rolą jest zapewnić im ciepłe polityczne posadki. Bałamucą patriotycznie nastawioną młodzież na narodowy lep a w swoim zaufanym gronie pomiatają ta młodzieżą.

A jakimi patriotami są liderzy Konfy ? Taki Korwin powiedział, ze w przypadku konfliktu Polska Rosja stanąłby po stronie Rosji.
Oddajmy głos pomysłodawcy i założycielowi Konfy Piotrowi Liroyowi Marcowi:
Jak ja usłyszałem, że gdyby ... jak zadałem pytanie o panią Rosjankę która startowała z list Konfederacji... to ja dowiedziałem się, że to jest świetna osoba , że nie powinienem zadawać pytań, ona jest ...
Wtedy zadałem dość ciekawe pytanie bo zaczęliśmy rozmawiać na temat Polski, o współpracy z Rosją i zadaliśmy pytanie "Ty ale jak by był taki konflikt Rosja-Polska i Rosja zajmowałaby stanowisko, ze Cie popiera to kogo byś poparł? Odpowiedź: "Rosję". Słowo!. On (Korwin) to powiedział przy nas wszystkich.

Były takie akcje przeciwko nam, że jesteśmy z Rosjanami itd... Ja w to nigdy nie wierzyłem, ale jak usłyszałem to co mówi Korwin przy wszystkich, jednocześnie broniąc panią która ewidentnie nie powinna być na tych listach i broniąc Krymu, zajęcia Krymu itd bo tego nie ukrywa... Ja zostałem inaczej wychowany , to się nie mieści w moim światopoglądzie, przynajmniej tak siebie oceniam - jako patriotę..

Kazdy moze sobie tego posłuchać.

W ogóle to słuchając liderów Konfy wydaje się, że chcą wmówić swojemu elektoratowi, że największym problemem Polski jest brak powszechnego dostępu do broni palnej, obowiązek zapinania pasów i obowiązkowe szczepienia.

Korwin i Braun chcą chronić Polskę przed wydumanym żydowskim spiskiem a jednocześnie nie maja nic przeciwko kolaboracji z Rosją przeciwko tej samej Polsce.

Partia ta z przyczyn programowych nigdy nie wejdzie do żadnego rządu, dlatego nie ma sensu układanie się z jej liderami w celu pozyskania ich poparcia. Jedynie uświadamianie jej młodego elektoratu ma sens. W miarę dojrzewania elektorat ten przejrzy na oczy i odwróci się od Konfy ostatecznie wybierając opcję która będzie w stanie zrealizować przynajmniej kilka z istotnych dla nich spraw. Dla jednych beda to wątki ideologiczno-patriotyczne dla drugich neoliberalne (czyli wolnościowe)

Lubią to: marczewsk
zerawk

Pochwały: 39

Czekam na debatę w której pytania będą zadawali kandydaci reprezentujący tych co przegrali w I turze. Osoby które zdobyły głos wiedzą najlepiej co jest ważne dla ich wyborców, a to o nich obecnie toczy się gra.
PanSzliri

Post został ukryty, ponieważ łamał regulamin!
marczewsk

Torrox pisze:
chyba przyjdzie mi oddać głos na długopisa

Którego? Budki czy Kaczyńskiego?

www.rafalnieklam.pl

KnightRider32

Post został ukryty, ponieważ łamał regulamin!
marczewsk

Źle Duda powiedział? Wspólna debata to najlepsze co może być. Wiadomo że kloakalicja TVN łonetów i parófek będzie chciała utrącić Dudę a Rafałek będzie pokazany jak taki fajny koleżka co to jest milutki i nikomu krzywdy nie zrobi.

Prowadzący to najbardziej fanatyczni funkcjonariusze platfomiani. Przecież ciężko to nazwać debatą

Z drugiej strony swoją wspólną debatę na 2 lipca zapowiedziały TVN, Onet i Wirtualna Polska, jednak ubiegający się o reelekcję prezydent Andrzej Duda odpowiedział, że nie zamierza w niej uczestniczyć.

Wydarzenie zaplanowano na najbliższy czwartek, start o godz. 19.25 Prowadzącymi będą: Monika Olejnik (TVN24), Grzegorz Kajdanowicz (TVN/TVN24), Andrzej Stankiewicz (Onet) i Marek Kacprzak (WP). Debata odbędzie się wedle ustalonych zasad.

Lubią to: aluvian

www.rafalnieklam.pl

Przejdź do strony

Time: 0,0189s  |  Queries: 10  |  Memory Usage: 1.96 MiB