Strefa wolna od LGBT

Rozmowy na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie

Która naklejka najbardziej do ciebie przemawia?

Strefa wolna od pedałowania
7
12%
Strefa wolna od ABCD+
6
10%
Chłopak + dziewczyna = normalna rodzina!
35
59%
Stop dewiacjom. Stop dewiantom!
11
19%

Liczba głosów: 59

hrabia08
VIP
Pochwały: 221
Diamenty: 61

Post #321 Wysłany: 22 wrz 2019 0:51

felita pisze:No to zmartwię cię

Zmartwię cię bardziej, ja piszu o czym innym a ty o czym innym.
Nawet nie wiem, co na to mam odpisać teraz.
To co zacytowałem, skopiuj i wklej w Google, to tylko wycinek tekstu.
felita pisze:Co ciekawe lekarze twierdza że od 8,5% do nawet 20% osób po takich operacjach w niemowlęctwie to właśnie w dorosłym wieku przypadki typu transseksualizu czytaj zaburzeń płci mózgu z fizyczna płcią.

Nie rozumiem zdania, co chcesz tym wpisem przekazać?
Uważasz że Niemcy atakują te osoby, ze względu na co?
Może inaczej ci to wutłumaczę, na przykładzie małżeństwa z 14 letnim stażem.
Bo tyle trwało aż mąż się dowiedział, że żona urodziła się mężczyzną, przez tyle lat był okłamywany a podobno chciał mieć dzieci.
Ja rozumiem, że przed tym zaczynają się Niemcy bronić, w Azji z tego wzgledu czesto dochodzi do wielu zabójstw.
Wyobraź sobie, zakładasz rodzinę a tu nie możecie mieć dzieci, można adoptować ale jak druga strona cię nie szanuje i woli cię okłamywać, nie pochwali się tym, że niechce dzieci a tym bardziej nie ma biologicznej nawet możliwości?
14 lat to sporo czasu, chociaż uważam, że o takim czymś druga osoba powinna wiedzieć wcześniej, dostać wybór.

Nie wiem dlaczego próbujesz mi tłumaczyć aspekty medyczne w ten sposób?
Nie zagłębiałem się w psychikę ludzi obdarzonych cechami obupłciowymi, wiem tylko jedno,
że rodzice nie powinni wywierać presji na zdrowym dziecku, to nie zdrowe dawać chłopcu lalki,
gdy ten chce się bawić samochodami.
Wystarczy napisać o historii 17 letniej baletnicy, która gdy się dowiedziała że rodzice zrobili z niej córkę, wyrzekła się ich.
Rzecz w tym, że tam był wypadek i wina lekarza, który przeprowadzał zabieg.
Jak już ktoś czuje poptrzebę zmiany płci, to niech to będzie osoba dorosła i świadoma tego.
A nie dzieciak ze skrzywioną psychiką przez innych.
bax001 pisze:to dziecko (czy wcześniej płód) to jest praktycznie rzecz biorąc pasożyt

Pani Reklama
Reklama
Awatar użytkownika
Diamenty: 802
Poziom: 30

Reklama

Wysłany: Przed chwilą

Yaqona
Donator
Awatar użytkownika
Pochwały: 37412
Diamenty: 3222

Donator30 poziom kontaZbiórka 2019

Post #322 Wysłany: 22 wrz 2019 2:53

Obrazek
LGBT jest bardzo apetyczne i życiowe. Co wam poradze że jesteście pruderyjni i stereotypowi.
chdor pisze: A ty jesteś że się tak mądrzysz? :F :wtf:

Nie oceniam przynajmniej sposobu bycia innych :wtf: Jak boisz się pająka. To co leczysz pająka czy swoj lęk? Lęk. Nietolerancja to jak nieumiejetnosc adaptacji w Świecie. Wysciubisz nosa poza Polske i jak sobie poradzisz. Dzieciaku? Zamkniesz się w kokonie i nie otworzysz powiek oczu. :lol: :thehehe: :thehehe:
Aby uczynić z ludzi niewolników, należy dać im pieniądze, których nie zarobili. - James Cook

TB7.pl - tanio i solidnie z maksymalnymi prędkościami! :ok:

hrabia08
VIP

Post #323 Wysłany: 22 wrz 2019 11:25

Yaqona pisze: Nie oceniam przynajmniej sposobu bycia innych :wtf:

Poważnie? I dlatego tak najedżasz na innych co mają inne zdanie na ten temat.
RAFAŁ ZIEMKIEWICZ - 4 WYPIĘTE LITERY LGBT I STARE KOMUCHY
phpBB [media]

O co ta wojna? (LGBT) Wolność w Remoncie #55
phpBB [media]
Rafał Ziemkiewicz: rewolucja LGBT jest powtórzeniem rewolucji leninowskiej
phpBB [media]
bax001 pisze:to dziecko (czy wcześniej płód) to jest praktycznie rzecz biorąc pasożyt

dependo
Super user
Awatar użytkownika
Pochwały: 64
Diamenty: 5

Post #324 Wysłany: 22 wrz 2019 13:57

Yaqona pisze:LGBT jest bardzo apetyczne

Za bardzo się rozpędziłeś. Samo L oczywiście, że może być apetyczne. Pozostałe literki to estetyczna ohyda. Może wkleisz coś apetycznego z G albo T?
Obrazek

chdor
User
Pochwały: 17
Ostrzeżenia: 1/3
Diamenty: 26

Post #325 Wysłany: 22 wrz 2019 14:49

Parada równości nie wiem gdzie ale już mi się podoba:

Musisz się zalogować lub zarejestrować, aby zobaczyć zakodowaną treść

felita
User

Post #326 Wysłany: 22 wrz 2019 14:52

hrabia08 pisze:
22 wrz 2019 0:51

felita pisze:Co ciekawe lekarze twierdza że od 8,5% do nawet 20% osób po takich operacjach w niemowlęctwie to właśnie w dorosłym wieku przypadki typu transseksualizu czytaj zaburzeń płci mózgu z fizyczna płcią.

Nie rozumiem zdania, co chcesz tym wpisem przekazać?
Uważasz że Niemcy atakują te osoby, ze względu na co?
Może inaczej ci to wutłumaczę, na przykładzie małżeństwa z 14 letnim stażem.
Bo tyle trwało aż mąż się dowiedział, że żona urodziła się mężczyzną, przez tyle lat był okłamywany a podobno chciał mieć dzieci.
Ja rozumiem, że przed tym zaczynają się Niemcy bronić, w Azji z tego wzgledu czesto dochodzi do wielu zabójstw.
Wyobraź sobie, zakładasz rodzinę a tu nie możecie mieć dzieci, można adoptować ale jak druga strona cię nie szanuje i woli cię okłamywać, nie pochwali się tym, że niechce dzieci a tym bardziej nie ma biologicznej nawet możliwości?
14 lat to sporo czasu, chociaż uważam, że o takim czymś druga osoba powinna wiedzieć wcześniej, dostać wybór.

Nie wiem dlaczego próbujesz mi tłumaczyć aspekty medyczne w ten sposób?
Nie zagłębiałem się w psychikę ludzi obdarzonych cechami obupłciowymi, wiem tylko jedno,
że rodzice nie powinni wywierać presji na zdrowym dziecku, to nie zdrowe dawać chłopcu lalki,
gdy ten chce się bawić samochodami.
Wystarczy napisać o historii 17 letniej baletnicy, która gdy się dowiedziała że rodzice zrobili z niej córkę, wyrzekła się ich.
Rzecz w tym, że tam był wypadek i wina lekarza, który przeprowadzał zabieg.
Jak już ktoś czuje poptrzebę zmiany płci, to niech to będzie osoba dorosła i świadoma tego.
A nie dzieciak ze skrzywioną psychiką przez innych.
Niemcy ich atakują ....ale jacy Niemcy ci jeszcze etniczni czy ci co dostali paszport w tym albo poprzednim pokoleniu?
A może po prostu pajacowanie tych z parad równości powoduje że ludziom się już niedobrze robi od samego słowa LBGT i mówią co myślą a media pokazują to jako ataki?A że interseksów dolicza się do tego grona to są podobnie jak inni traktowani?

Ta historia o małżeństwie z 14 letnim stażem dowodzi tylko tego że ta osoba ma problem z psychiką, czy jest to brak szacunku do współmałżonka, niechęć do posiadania dzieci itd nie mnie oceniać to po prostu problem psychiczny,
tak się składa ze osoby z problemami psychicznymi nie ogłaszają tego nikomu,dopóki ich problemy same nie wyjdą na wierzch w ich dziwnym zachowaniu lub z innych przyczyn np. jakiś dawno nie widziany znajomy coś powie, a wręcz przeciwnie ukrywają swoje problemy także za pomocą swojej własnej rodziny,w końcu ludzie lubią udawać że nic się nie dzieje i wszystko jest w porządku nawet jeżeli od normy jest bardzo daleko.A że ktoś inny ma po prostu pecha i wpadnie w takie coś to już inna kwestia.Swoją drogą gość się przez 14 lat nie skapnął z kim się ożenił?Podziwiam naprawdę...

Co do zabójstw Azji to u muzułmanów?W Indiach(i nie tylko tam) jest nawet osobna kasta 3 płci specjalnie dla wszelkich odmieńców i tam się ich włącza i nie są w żaden sposób prześladowani przez innych ani sami nie są problemem dla normalnych.Na dalekim wschodzie też jest z tym różnie w Tajlandii każdy ohył jest w zasadzie...normą,W Chinach już niekoniecznie,tam władza surowo karze wszelkie odchyły,z Koreą różnie ,ale znając daleki wschód to pewnie oficjalnie tępią a nieoficjalnie kwitnie,a w Japonii też odchyły są traktowane dość normalnie i...powszechne choc oficjalnie poparcia brak.Jeżeli dochodzi do zabójstw w tym względzie to raczej są to skutki uboczne tego ze ktoś nie zorientował się od razu kim jest druga osoba i jak się już dowiedział to wyładował swoją wściekłość na takiej osobie.A nie wynik nienawiści do odmieńca.
No chyba ze masz na myśli ....Afrykę tam faktycznie pali się i morduje wszystko co się jakoś różni od ogółu,no ale ten kontynent tak ma.

Problem z psychiką interseksów to po prostu ciekawość ...medyczna pomagająca podobno badać ....homoseksualistów.A swoją drogą sorki ale transeksualizm nie jest wynikiem wychowania ani rycia psychiki przez rozczarowanych płcią dziecka rodziców o pokręconej psychice ale ...biologi .
Zaś Przypadki rozwalenia psychiki przez rodziców pod względem płci są jednak całkowicie marginalne no chyba że dziecko odziedziczyło problem psychiczny po chorym na głowę rodzicu,ale ta słabość umysłu to już geny są.
A jak np. chłopiec chce się bawić samochodami a nie lalkami to rodzice chyba mają dość rozumu my mu na to pozwolić no chyba że nie mają ,a to wtedy oznacza że ta rodzina ma niestety ale poważny problem osoby z chorobą umysłową.A z chorobami umysłowymi jest tak ze są identyfikowane ,nazywane opisywane,ale jak je leczyć i to skutecznie to.....w zasadzie nie wiadomo. W zasadzie chyba jeszcze nie zdarzyło się pełne i faktyczne wyleczenie osoby chorej psychicznie w 100% .co najwyżej zaleczyło się za pomocą chemii tak by dana osoba nie szokowała swoim zachowaniem.,ale nie oznacza to zdrowia.
Dość powiedzieć że lekarze nie potrafią stwierdzić skąd to się bierze ani jak to leczyć po prostu nic w zasadzie nie wiedzą ,i tak samo jest z odchyleniami takimi jak transeksualizm, ale na dziś ustalili że od 8,5% do 20% przypadków transseksualistów to właśnie interseksy.,czyli zaburzenia biologiczne. a co z resztą?A to już nie wiadomo.

Operacje płci fakt powinni się z tym wstrzymać do pełnoletności ,ale w różnych krajach pełnoletność jest różnie...traktowana i ma inny wiek, do tego rozwój płciowy jest związany z regionem geograficznym ,dietąoraz...pochodzeniem etnicznym,Nie czarujmy się biali rozwijają się wolniej niż żółci czy czarni.

hrabia08
VIP

Post #327 Wysłany: 22 wrz 2019 16:12

felita pisze:A swoją drogą sorki ale transeksualizm nie jest wynikiem wychowania ani rycia psychiki przez rozczarowanych płcią dziecka rodziców o pokręconej psychice ale ...biologi .

Znowu dopisujesz sobie, ja o czym innym a ty o czym innym.
Jak nazwiesz ludzi, którzy ubierają chłopca w sukienki i stroją go od niemowlęcia na księżniczkę?
Jak nazwiesz mamusię co chodzi załatwiać papiery, by dziecku zrobić operację zmiany płci?
Nie piszę tutaj o dziecku z podwójnymi organami płciowymi.
Biologia cię tutaj nie kształtuje, tylko ludzie.
felita pisze:Swoją drogą gość się przez 14 lat nie skapnął z kim się ożenił?

Nie chcę obrażać Niemieckich kobiet ale tam jest dużo takich o żelaznej urodzie, wcale się nie dziwię że nie rozpoznał. :-|
To jest problematyczne, zakładasz rodzinę z osobą która się okazuje być zupełnie kimś innym.
felita pisze:Niemcy ich atakują ....ale jacy Niemcy ci jeszcze etniczni czy ci co dostali paszport w tym albo poprzednim pokoleniu?
Ci co mają już dość tego, to nie ważne jacy, zrozum ludzie od tak się nie burzą.
LGBT to cały szereg wszystkiego, dżender w szkołach, przyuczanie nieletnich do seksu (nie to nie edukacja seksualna), zoofilia i inne parafilie.
Masz psa i jest przyjacielem domu i rodziny, to naturalne że nie będziesz tolerował zoofilii.
Jeden, dwa przypadki to zboczenie ale gdy ci ludzie korzystają z twoich podatków i domagają sie jeszcze legalizacji tego?
To dla normalnego człowieka, to już nie oburzenie, czy śmiech.

Tyle osób walczy teraz z Pedofilią w Kościele Katolickim a to że ona wchodzi w skład LGBT i przenika poprzez dżender do szkół, to już jak widać niektórych nie rusza. :/ LGBT to Polityka, perfidnie zasłania się homoseksualizmem dla prywatnych interesów jak i politycznych.

Co do Interseksualizmu, nie wiem dlaczego o tym tam wspomniano ale na pewno nie chodzi o przypadłość biologiczną, takie osoby zazwyczaj nie afirmują się z tym, ja znam tylko 2 przypadki, gdzie jeden zabieg był przymusowy, ze względu na ratowanie sprawności płciowej ( nie wiem jak się to nazywa)
Dziewczynka, bo tak od dziecka się zachowywała i więcej było cech żeńskich operację musiała mieć zrobioną szybciej (za niepełnoletności).
Zaś w drugim przypadku decyzję podjął świadomie pełnoletni, czy musiał? Raczej z kwestii, by móc założyć rodzinę i prowadzić życie bez pytań.
Co innego gdy ktoś ma to jako cechy fizyczne a co innego, gdy ktoś inaczej się czuje pod względem psychicznym.

A co innego, gdy ktoś to wykorzystuje do celów zarobkowych.
Azja to jedno z tych miejsc gdzie brak kobiet, zrobił miejsce dla męskich prostytutek, wiele tych osób wybrało takie życie, z braku lepszych perspektyw na życie w męskim ciele, nie z innych powodów.
To nie moje zdanie, nie zacytuję, bo dokument był puszczany na Canal+ w latach 90 tych ubiegłego wieku.
To się ma do ludzi nijak, gdy ktoś żyje i funkcjonuje w społeczeństwie jak płeć przeciwna.
Taka osoba nie wychodzi jak przebieraniec na ulicę i nie paraduje z golizną po ulicy. :3

Dodano po 4 minutach 54 sekundach:
felita pisze:ale w różnych krajach pełnoletność jest różnie...traktowana

Co nie oznacza, by takiemu człowiekowi nie dać czasu, by dojrzał do wieku, gdy będzie sam świadom tego, co chce sam ze sobą zrobić.
To że Muzułmanie biorą 10 latki za żony, to nie oznacza, że u nas ma to być przyswajane i tolerowane.

chdor
User

Re:

Post #328 Wysłany: 22 wrz 2019 17:56

Yaqona pisze:
22 wrz 2019 2:53
LGBT jest bardzo apetyczne i życiowe. Co wam poradze że jesteście pruderyjni i stereotypowi.
chdor pisze: A ty jesteś że się tak mądrzysz? :F :wtf:

Nie oceniam przynajmniej sposobu bycia innych :wtf: Jak boisz się pająka. To co leczysz pająka czy swoj lęk? Lęk. Nietolerancja to jak nieumiejetnosc adaptacji w Świecie. Wysciubisz nosa poza Polske i jak sobie poradzisz. Dzieciaku? Zamkniesz się w kokonie i nie otworzysz powiek oczu. :lol: :thehehe: :thehehe:
Masz prawo mieć w dupsku wszystko (jak każdy pedryl) ale nie zmuszaj innych żeby przyjęli twój styl życia i toleruj odmienny punkt widzenia od własnego skoro tyle o tolerancji nawijasz. Tak jasne - poza Polską wszyscy klaszą pederastom. Co za niemożliwy typ z ciebie. Nietolerancja dla zboczonej, wulgarnej bandy zwykłych seksistów to dowód bycia odpowiedzialnym człowiekiem a nie lęk. Gorzej tylko jak taki pedziu idzie do szkoły i pyta 10-latki czy miały już pierwszy stosunek. Wtedy to już budzi nie tylko obawy ale i gniew.

Rozumiem że dla ciebie to normalne zachowanie na ulicy? Włochy, środek dnia.

Obrazek

Yaqona
Donator
Awatar użytkownika

Post #329 Wysłany: 22 wrz 2019 23:23

phpBB [media]

Teraz prosty quiz? Która grupa zachowuje się kulturalnie? Podpowiedz ta z LGBT. :thehehe: Zawsze tak jest. Przeciwnicy to frustraci którzy z burd ze stadionu wyszli na ulice. :wtf:
Aby uczynić z ludzi niewolników, należy dać im pieniądze, których nie zarobili. - James Cook

hrabia08
VIP

Post #330 Wysłany: 23 wrz 2019 0:14

Szokujące dane we Francji! 10 proc. licealistek jest już po aborcji
W regionie paryskim (Ile-de-France) już co dziesiąta licealistka poddała się procedurze zabicia nienarodzonego dziecka, a co trzecia zażyła środki wczesnoporonne.
We Francji wzrasta liczba aborcji wśród studentek i uczennic szkół średnich. W regionie paryskim (Ile-de-France) już co dziesiąta licealistka poddała się zabiegowi usunięcia ciąży, a co trzecia zażyła środki wczesnoporonne.
Badania w tym zakresie zostały przeprowadzone przez studencki zakład ubezpieczeń społecznych Smerep. Wynika z nich, że młodzi coraz częściej decydują się na aborcję.
Tendencja ta dotyczy całej Francji, jednak najsilniejsza jest w regionie paryskim. W skali ogólnokrajowej 20 proc. licealistek zażyło już środki wczesnoporonne, 7 proc. dwukrotnie, a 2 proc. ponad 5 razy. Natomiast w regionie paryskim ze środków tych korzystało 31 proc. licealistek. Jeśli chodzi natomiast o zabieg aborcji, to w skali krajowej poddało się mu 6 proc. licealistek, a w regionie stołecznym 10 proc.
Stąd:

Marsz obrońców życia zaatakowany przez lewicę. Policja użyła broni
Ulicami stolicy Szwajcarii przeszedł marsz obrońców życia. Lewicowa kontrmanifestacja zaatakowała maszerujących i chroniącą ich policję.

Szwajcarscy obrońcy życia organizują marsz co roku we wrześniu. Nie zawsze im się to udaje – w 2017 roku musieli go odwołać ze względu na liczne groźby ze strony lewicowych aktywistów.

W tym roku Szwajcarzy – około tysiąca osób – maszerowali przeciwko aborcji eugenicznej, zwłaszcza w wypadku dzieci z zespołem downa. Organizatorzy zwracali uwagę na dużą ilość aborcji dzieci u których zdiagnozowano to schorzenie i nawoływali do wsparcia rodzin, które zdecydowały się na wychowywanie dotkniętych nim dzieci.
...
Lewicowcy odpowiedzieli budowaniem prowizorycznych barykad, które miały ich powstrzymać, i podpalaniem śmietników. Zaatakowali również i poranili strażaków, którzy próbowali gasić wzniecone przez nich pożary.

Według szwajcarskich mediów w zamieszkach zraniono co najmniej dwóch funkcjonariuszy i zdemolowano doszczętnie jeden radiowóz. Zatrzymano 175 osób, ale tylko jedna z nich usłyszy zarzuty.

Szwajcarski portal 20 Minuten odkrył, że lewicowcy którzy próbowali zakłócić demonstrację mają związki z młodzieżówką socjalistyczna Juso. Jej przedstawiciele ogłosili, że są rozczarowani tym, że „policja zareagowała z taką siłą na protest” i że oni sami nie robili nic niezgodnego z prawem.
Stąd:

AlfredHitch
Elite VIP
Awatar użytkownika
Pochwały: 68
Ostrzeżenia: 1/6

30 poziom konta

Post #331 Wysłany: 23 wrz 2019 9:28

hrabia08 pisze:Ulicami stolicy Szwajcarii przeszedł marsz obrońców życia. Lewicowa kontrmanifestacja zaatakowała maszerujących i chroniącą ich policję.
Ale jak to? Ta spokojna, wolnosciowa i praworzadna lewica? Gdzie był Yaqona i king? :o brakuje mi tu takiej przerazonej emotki
"Nie jest umarłym ten, który spoczywa wiekami,
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami."

Pomóż znaleźć telefon dla babci emerytki.

chdor
User

Re:

Post #332 Wysłany: 23 wrz 2019 15:01

Yaqona pisze:
22 wrz 2019 23:23
Która grupa zachowuje się kulturalnie? Podpowiedz ta z LGBT
To prawda. Kulturalnie prowokują profanując obraz Matki Boskiej i obrażając uczucia religijne osób wierzących. Gdzie tu jest w ogóle walka o jakieś prawa? Robią prowokację i to tylko dlatego że chronią ich zgodnie z przepisami setki policjantów. Taka to kulturalna manifestacja. Kiedyś policja kogoś nie powstrzyma, poleje się krew i sami sobie będziecie winni. A tak poza tym to po wyborach zaostrzone zostaną kary za obrazę uczuć religijnych i te wszystkie pochody znikną jak kamfora bo obrażanie ludzi to jest ich jedyny cel.

TakiMariusz
User
Awatar użytkownika
Pochwały: 56

Re:

Post #333 Wysłany: 23 wrz 2019 17:52

Yaqona pisze:
22 wrz 2019 23:23
phpBB [media]

Teraz prosty quiz? Która grupa zachowuje się kulturalnie? Podpowiedz ta z LGBT. :thehehe: Zawsze tak jest. Przeciwnicy to frustraci którzy z burd ze stadionu wyszli na ulice. :wtf:
Yogi no skucha trochę. Większość komentarzy anty LGBT 😪

Obrazek
Obrazek

marczewsk
Super user
Awatar użytkownika
Pochwały: 115
Diamenty: 15
Poziom: 5

Post #334 Wysłany: 23 wrz 2019 18:17

Dość tęczowemu terroryzmowi. Popieram tych kulturalnych zamaskowanych młodych ludzi :lel:

Yaqona
Donator
Awatar użytkownika

Post #335 Wysłany: 23 wrz 2019 18:20

LGBT - znaczenie, historia ruchu LGBT

Zapraszam do lektury.

TakiMariusz pisze:Większość komentarzy anty LGBT

Raczej w tobie troche skruchy. Komentarz niżej jest pisany przez naziste. Fajne masz wzorce. :wtf:

Obrazek

SoSa Topf nawiązanie do SS TotenKopf(jednostek ktore mordowały w obozach) i czarne słońce którym inspirowała się III Rzesza. Naprawde wzór i człowiek do naśladowania. Mario współczuje poglądów. :wtf:

hrabia08
VIP

Post #336 Wysłany: 23 wrz 2019 18:48

Yaqona pisze:Wiele osób, nawet młodych, mylnie sądzi, że homoseksualizm i heteroseksualizm to jedyne istniejące orientacje seksualne
Co nie oznacza, że to zdrowe by akceptować pedofilię, czy zoofilię.
To że ją przemycać próbują za pomocą innych nazw jak dżender, nie zmienia faktu,
że my Polacy to zaakceptujemy, by zboczeńcy gwałcili i mieli do tego jeszcze prawa

Pedofilii trzeba łapać i zamykać a nie umożliwiać im dostęp do potencjalnych ofiar. Człowieku opamiętaj się wreszcie. :ok:
Edit.
Błędy w pisownii. :zawstydzony:
Ostatnio zmieniony 23 wrz 2019 19:24 przez hrabia08, łącznie zmieniany 2 razy.

marczewsk
Super user
Awatar użytkownika
Pochwały: 115
Diamenty: 15
Poziom: 5

Post #337 Wysłany: 23 wrz 2019 19:10

Na temat tęczowych powiem to co Bronek.

"Walić dechą w łeb jak zasłużyli"

chdor
User

Post #338 Wysłany: 23 wrz 2019 19:13

Historia LGBT już raz tu była - w detalach wyjaśniona paskudna ideologia dżenderyzmu i cała kupa kompletnych głupot których cel jest jeden - zniszczyć rodziny jakie znamy (przy okazji też kościół i chrześcijaństwo) oraz zaburzyć tożsamość płciową dzieci które przymusza się do uczenia tych debilizmów. Na dokładkę mamy czysty seksizm i demoralizację dzieciaków w stylu "Pokochaj swojego penisa". Oczywiście platonicznej miłości i traktowania drugiego człowieka z szacunkiem nikt nie omawia - wszystko polega na brutalnym seksistowskim, zwierzęco fizycznym podejściu do sprawy. W ten sposób tworzy się armię wyuzdanych zboczeńców.

chdor
User

Post #339 Wysłany: 27 wrz 2019 13:34

Burdel Warszawa

Polecam doskonały artykuł o agencjach towarzyskich dla gejów:

TakiMariusz
User
Awatar użytkownika