Przejdź do strony

Polityka Corner

PRZYKLEJONY
Remis

Pochwały: 2

Diamenty: 26

Poziom konta: 1

WŁAŚNIE DOSTAŁEM RACHUNEK ZA PRĄD!

Od 18 Stycznia 20% podwyżki z 0,2406 na 0,2877 zł za kWh + więcej za opłate sieciową, składnik jakościowy, opłatę stałą za przesył

Spoiler

Lubią to: Flipflap7
marczewsk

Pochwały: 115

Diamenty: 29

Poziom konta: 7

Też dostałem. Dokładnie 7 zł więcej niż w tamtym roku

Żenujący prowokator.
Flipflap7

Pochwały: 64

Diamenty: 299

Ja wykupowałem energie elektryczną i faktycznie prąd podrożał.... Za 4 dychy jedynie 31 kwh.

hrabia08

Pochwały: 302

Diamenty: 6

Poziom konta: 6

dependo pisze:
Zysk z papierosów można by ewentualnie odpuścić.

Tyle że w przypadku mięsa jest inna kwestia. Obecne ceny prawdziwego mięsa są za niskie w porównaniu z kosztem produkcji sztucznego.
Chcąc nie chcąc, ktoś traci grube pieniądze. Lobbowanie sztucznego mięsa trwa, jak widać robią wszystko by odwrócić sytuację.
Ciekawe co znów wymyślą z Brazylią? Zaczną im truć bydło?
Na chwilę obecną, tak porobiono że u nas nawet dla siebie nie opłaca się trzymać zwierząt.
Za kilka lat jak nie wyjdziemy z tego patosu europejskiego, to będzie pokolenie które nigdy w ustach nie będzie miało prawdziwego mięsa.

Już dzisiaj rodzą się dzieci które nigdy nie widziały Krowy, Konia, Świnii na żywo.
To na prawdę smutny obraz, co zawdzieczamy unii europejskiej, w dalszej perspektywie głód, możesz żoładek napchać pachaną ale i tak nie zastąpisz produktu naturalnego.
Przykład. Puszki z miesem z pomocy unijnej, rozpakowujesz i dajesz pod nos psu czy kotom a te powochają i idą od tego zdala.
Jak szybko filmiki z tym pojawiły się w sieci, tak szybko te puszki znikły z materiałów rozdawanych ludziom.
Tak o nas zadba unia europejska.

Co do podwyżek prądu, to jakieś dziwy nad dziwami. Skąd to ździwienie? Prąd jest robiony wunglem a opłaty klimatyczne nie maleją.
Remis znów szalejesz.

Dowiemy się w końcu, kim jest twój antysystemowy kandydat na prezydenta?
Nie pisz że to ten z którego się fumfle na wizji śmiali.

Tylko się nie popłacz lewaku.

dependo

Pochwały: 81

Diamenty: 81

hrabia08 pisze:
yle że w przypadku mięsa jest inna kwestia. Obecne ceny prawdziwego mięsa są za niskie w porównaniu z kosztem produkcji sztucznego.
Możliwe - ja spożywam mało mięsa według zasady: wolę mniej, ale zdecydowanie lepiej (i tym samym dużo drożej). Nie wyobrażam sobie kupować mięso w markecie.
SzczęśćBoże

Diamenty: 1

RE: Polityka Corner
Szczęść Boże.

Krążą plotki, że nasi umiłowani rządzący planują regularnie podnosić akcyzę na wyroby tytoniowe. W ciągu 10 lat ma to wywindować cenę paczki papierosów do...60 zł...tak sześćdziesięciu złotych polskich. Rzekomo dla naszego zdrowia Ehh nie mogę się doczekać powrotu melin rodem z PRL. Piękne czasy wracają.

KOD: ZAZNACZ CAŁYMusisz się zalogować lub zarejestrować, aby zobaczyć zakodowaną treść!
HasPL

Szczęść Szatanie.

Uważam, że szatańskie trujące papierosy to produkt szatana.
Nie będzie mi szkoda palaczy.
Niech bulą nawet 500 zł za paczkę, może wtedy się odtrują!
SzczęśćBoże

HasPL pisze:
Niech bulą nawet 500 zł za paczkę, może wtedy się odtrują!

Ja nie palę, więc mój somsiad też nie będzie palił! Myślenie typowego Polaka.
marczewsk

Pochwały: 115

Diamenty: 29

Poziom konta: 7

Skandaliczne zachowanie kodziarzy, którzy dziś obrażali w Pucku Prezydenta. A Kidawa jeszcze do nich poszła i gratulowała. Nie ma co. Chcą zaorać peło do samej ziemi.
dependo

^ To tylko mowa miłości. W wydaniu totalnym.
SzczęśćBoże

Szczęść Boże

No to już jest hit. Łukasz Schreiber minister PIS w rządowej telewizji nazywanej dla zmylenia przeciwnika telewizją publiczną wciska farmarozy, że podatek cukrowy to nie PODATEK Pelikany pewnie łykną

KOD: ZAZNACZ CAŁYMusisz się zalogować lub zarejestrować, aby zobaczyć zakodowaną treść!
Flipflap7

Pochwały: 64

Diamenty: 299

Pis kombinuje z podatkami bo brakuje pieniędzy tak jak każda inna władza po 89 roku, wzrost podatku cukrowego spowoduje wzrost cen wszystkich produktów zawierających cukier... Oczywiście uderzy to w najbiedniejszych, przeczytałem artykuł i niby jest mowa o napojach słodzonych i alkoholu, ale nie zdziwie się jeżeli wszystkie ceny produktów zawierających cukier pójdą w góre.

HasPL

Raczej trzeba osiągnąć ten cel
około 27mld w błoto(40 mld za PO) to sama obsługa długu publicznego do PKB. Pewnie chcą obniżyć i na tym zaoszczędzić, bo ten dług do PKB ma się obniżać w ciągu najbliższych lat
SzczęśćBoże

Szczęść Boże

Czasem kiedy przeglądam różne portale przychodzi taka chwila kiedy mówię sobie KONIEC Z INTERNETEM NA DZIŚ

Wczoraj był taki moment

dependo

Oj, nieładnie tak zazdrościć pani Jolce
W razie czego stosowny wątek jest niedaleko
Javert

Pochwały: 20

Diamenty: 75

Każda chce przytulić Andrzeja. Tylko jej się udało.

Semper in altum. | Aha! Mam Cię, lewaku! | Words like violence, Break the silence

hrabia08

Pochwały: 302

Diamenty: 6

Poziom konta: 6

Javert pisze:
Tylko jej się udało.

Nie tylko jej, po prostu Jolka jest bardziej medialna i nie udało się szybko utrzeć nosa.
Zatrudniona na czas przed wyborami, kolejna Anastazja Pe, czy Anetka K. (Nie wiedziała z kim zaciążyła. Współczuję dziewczynce. )

Tylko się nie popłacz lewaku.

jozeklp

Pochwały: 2

żal tyle tylko przychodzi na mysl.A gdzie ochrona po wyborach jej nie dopuszczą teraz elektorat nawet fotki sobie moze robic z głową panstwa
Secton

Pochwały: 3

Diamenty: 23

Poziom konta: 5

SzczęśćBoże

Szczęść Boże

Kiedy od trzech dni PiS walczy z płatnymi hejterami Platformy Obywatelskiej wyzywającymi Prezydenta. Temat nr.1 w mediach. I kiedy łatka hejterów jest już do PO praktycznie przyklejona, wyjeżdża Lichocka cała na biało ze swoim środkowym paluchem pokazanym chorym na raka. Kurtyna.
Przejdź do strony

Time: 0,1474s  |  Queries: 8  |  Memory Usage: 14.14 MiB