Polityka Corner

PRZYKLEJONY
radio9

Pochwały: 33

Diamenty: 17

Poziom konta: 9

hrabia08 pisze:
To owoce morza.
Z marchewki zrobili owoc, to i z ryby można
Reklama

Diamenty: 543

Poziom konta: 30

Gosc

Pochwały: 2

Co wam się nie podoba? Ja uważam, że to genialny pomysł. Im więcej tak genialnych pomysłów, tym bliżej do rozwalenia tego komunistycznego tworu.
Gosc

Typowa lewacka mentalność. Ludzie nie chcą przestać pić alkoholu? Dowalić podatek od alkoholu. Ludzie nie chcą przestać palić? Dowalić podatek od papierosów. Ludzie nie chcą przestać pić słodkich napojów? Dowalić podatek od cukru.

Cóż za piękne samozaoranie.
dependo

Pochwały: 153

Diamenty: 16

Poziom konta: 6

Ludzie nie chcą przestać pić alkoholu? Dowalić podatek od alkoholu. Ludzie nie chcą przestać palić? Dowalić podatek od papierosów. Ludzie nie chcą przestać pić słodkich napojów? Dowalić podatek od cukru.
To trochę nie tak. Podatki od w/w przyjemności są właśnie dlatego, że każdy rząd świata chętnie sięga po w miarę pewne pieniądze. Nie wiem, czy jakikolwiek rząd świata (może poza Skandynawami) naprawdę chciałby, aby wszyscy obywatele zostali abstynentami. Zysk z papierosów można by ewentualnie odpuścić. Czy istnieje jakikolwiek kraj bez akcyzy albo innego równorzędnego podatku? Ty jak zwykle udajesz, że mieszkamy na Księżycu.

Moja czarna lista userów, którzy nie przyznali plusa za wygenerowany link: AMNESTIA

Remis

Diamenty: 27

Poziom konta: 3

WŁAŚNIE DOSTAŁEM RACHUNEK ZA PRĄD!

Od 18 Stycznia 20% podwyżki z 0,2406 na 0,2877 zł za kWh + więcej za opłate sieciową, składnik jakościowy, opłatę stałą za przesył

Spoiler

Lubią to: Flipflap7
marczewsk

Pochwały: 118

Diamenty: 91

Też dostałem. Dokładnie 7 zł więcej niż w tamtym roku

Żenujący prowokator.

www.rafalnieklam.pl

Flipflap7

Pochwały: 65

Diamenty: 433

Ja wykupowałem energie elektryczną i faktycznie prąd podrożał.... Za 4 dychy jedynie 31 kwh.

hrabia08

Pochwały: 330

Diamenty: 1

Poziom konta: 11

dependo pisze:
Zysk z papierosów można by ewentualnie odpuścić.

Tyle że w przypadku mięsa jest inna kwestia. Obecne ceny prawdziwego mięsa są za niskie w porównaniu z kosztem produkcji sztucznego.
Chcąc nie chcąc, ktoś traci grube pieniądze. Lobbowanie sztucznego mięsa trwa, jak widać robią wszystko by odwrócić sytuację.
Ciekawe co znów wymyślą z Brazylią? Zaczną im truć bydło?
Na chwilę obecną, tak porobiono że u nas nawet dla siebie nie opłaca się trzymać zwierząt.
Za kilka lat jak nie wyjdziemy z tego patosu europejskiego, to będzie pokolenie które nigdy w ustach nie będzie miało prawdziwego mięsa.

Już dzisiaj rodzą się dzieci które nigdy nie widziały Krowy, Konia, Świnii na żywo.
To na prawdę smutny obraz, co zawdzieczamy unii europejskiej, w dalszej perspektywie głód, możesz żoładek napchać pachaną ale i tak nie zastąpisz produktu naturalnego.
Przykład. Puszki z miesem z pomocy unijnej, rozpakowujesz i dajesz pod nos psu czy kotom a te powochają i idą od tego zdala.
Jak szybko filmiki z tym pojawiły się w sieci, tak szybko te puszki znikły z materiałów rozdawanych ludziom.
Tak o nas zadba unia europejska.

Co do podwyżek prądu, to jakieś dziwy nad dziwami. Skąd to ździwienie? Prąd jest robiony wunglem a opłaty klimatyczne nie maleją.
Remis znów szalejesz.

Dowiemy się w końcu, kim jest twój antysystemowy kandydat na prezydenta?
Nie pisz że to ten z którego się fumfle na wizji śmiali.

Tylko się nie popłacz lewaku.

dependo

hrabia08 pisze:
yle że w przypadku mięsa jest inna kwestia. Obecne ceny prawdziwego mięsa są za niskie w porównaniu z kosztem produkcji sztucznego.
Możliwe - ja spożywam mało mięsa według zasady: wolę mniej, ale zdecydowanie lepiej (i tym samym dużo drożej). Nie wyobrażam sobie kupować mięso w markecie.

Moja czarna lista userów, którzy nie przyznali plusa za wygenerowany link: AMNESTIA

Gosc

RE: Polityka Corner
Szczęść Boże.

Krążą plotki, że nasi umiłowani rządzący planują regularnie podnosić akcyzę na wyroby tytoniowe. W ciągu 10 lat ma to wywindować cenę paczki papierosów do...60 zł...tak sześćdziesięciu złotych polskich. Rzekomo dla naszego zdrowia Ehh nie mogę się doczekać powrotu melin rodem z PRL. Piękne czasy wracają.

KOD: ZAZNACZ CAŁYMusisz się zalogować lub zarejestrować, aby zobaczyć zakodowaną treść!
HasPL

Pochwały: 1

Szczęść Szatanie.

Uważam, że szatańskie trujące papierosy to produkt szatana.
Nie będzie mi szkoda palaczy.
Niech bulą nawet 500 zł za paczkę, może wtedy się odtrują!
Gosc

HasPL pisze:
Niech bulą nawet 500 zł za paczkę, może wtedy się odtrują!

Ja nie palę, więc mój somsiad też nie będzie palił! Myślenie typowego Polaka.
marczewsk

Pochwały: 118

Diamenty: 91

Skandaliczne zachowanie kodziarzy, którzy dziś obrażali w Pucku Prezydenta. A Kidawa jeszcze do nich poszła i gratulowała. Nie ma co. Chcą zaorać peło do samej ziemi.

www.rafalnieklam.pl

dependo

^ To tylko mowa miłości. W wydaniu totalnym.

Gosc

Szczęść Boże

No to już jest hit. Łukasz Schreiber minister PIS w rządowej telewizji nazywanej dla zmylenia przeciwnika telewizją publiczną wciska farmarozy, że podatek cukrowy to nie PODATEK Pelikany pewnie łykną

KOD: ZAZNACZ CAŁYMusisz się zalogować lub zarejestrować, aby zobaczyć zakodowaną treść!
Flipflap7

Pochwały: 65

Diamenty: 433

Pis kombinuje z podatkami bo brakuje pieniędzy tak jak każda inna władza po 89 roku, wzrost podatku cukrowego spowoduje wzrost cen wszystkich produktów zawierających cukier... Oczywiście uderzy to w najbiedniejszych, przeczytałem artykuł i niby jest mowa o napojach słodzonych i alkoholu, ale nie zdziwie się jeżeli wszystkie ceny produktów zawierających cukier pójdą w góre.

HasPL

Pochwały: 1

Raczej trzeba osiągnąć ten cel
około 27mld w błoto(40 mld za PO) to sama obsługa długu publicznego do PKB. Pewnie chcą obniżyć i na tym zaoszczędzić, bo ten dług do PKB ma się obniżać w ciągu najbliższych lat
Gosc

Szczęść Boże

Czasem kiedy przeglądam różne portale przychodzi taka chwila kiedy mówię sobie KONIEC Z INTERNETEM NA DZIŚ

Wczoraj był taki moment

dependo

Oj, nieładnie tak zazdrościć pani Jolce
W razie czego stosowny wątek jest niedaleko

Javert

Pochwały: 34

Diamenty: 152

Każda chce przytulić Andrzeja. Tylko jej się udało.

Semper in altum. | Words like violence, Break the silence.

Time: 0,1858s  |  Queries: 8  |  Memory Usage: 17.85 MiB