Odnośnie seriali..

urbanbiffeN

Diamenty: 23

Lata temu jak nie bylem jeszcze wkrecony w temat seriali, slyszalem o kilku ze sa totalnymi hitami ktore trzeba zobaczyc. Byly to na pewno Breaking Bad, Gra o Tron (bez wzgledu na to czy oba seriale sa w waszym guscie, przyznacie ze to mocne, wysoko oceniane produkcje).

Czy mozna teraz o jakims serialu powiedziec - ze jest totalnym hitem i trzeba go zobaczyc? Po prostu trzeba bez wzgledu na tematyke?
Antenelles

Pochwały: 35

Diamenty: 34

Poziom konta: 3

Line of Duty

i5-6600k+SPC Fortis 3/MSI Z170A GamingPRO/DDR4 Vengeance(2x8GB)3000MHz/PALIT GEFORCE GTX1070/SSD IridiumPro 240GB/WD Blue 1TB/SPC AQUARIUS M60W/SPC ENDURO FM1 550W GOLD

dependo

Pochwały: 148

Diamenty: 24

Poziom konta: 4

Nieco starsze:

Dom z papieru
Star Trek Discovery
Miasteczko Twin Peaks (reaktywowany)
Miasteczko Wayward Pines

Teraz:

Dom z papieru - każdy kolejny sezon coraz słabszy
Wiedźmin
Mandalorian
Stranger Things - choć 1. sezon to chyba 2016
Autor postu otrzymał pochwałę!

Moja czarna lista userów, którzy nie przyznali plusa za wygenerowany link: @DarkNemesis, @Ruda

Gigusek

Pochwały: 68

Diamenty: 151

Tak na szybko, seriale których ludzie zwykle nie kwapią się polecać:

- The Expanse
- Gomorra
- Mayans (spinoff Sons of Anarchy)
- Animal Kingdom
- 1 sezon Altered Carbon
- Haunting of the Hill House (nie oglądałem, ale świetna ocena)

Z bardziej mainstreamowaych: Witcher, Stranger Things, Daredevil, Punisher, Jessica Jones, Westworld
betmarix

Pochwały: 27

Diamenty: 29

https://www.filmweb.pl/serials/search?endRate=10&endYear=2020&orderBy=popularity&descending=true&startCount=1000&startRate=8&startYear=2018 - zaznaczyłam seriale z 2018 i nowsze, ocenione na min.8/10 i mające co najmniej 1000 głosów. Na pierwszym miejscu wg popularności wyskoczył mi "Czarnobyl", na drugim "The Mandalorian"
Jeśli wierzyć temu komentarzowi:link, to serial "The Boys" wydaje się szczególnie godny uwagi, z tych najnowszych, najbardziej popularnych i jednocześnie wysoko ocenianych.
A "Gra o tron" przecież dopiero co się zakończył, a nie lata temu
chrumcio

Pochwały: 331

Gigusek pisze:
seriale których ludzie zwykle nie kwapią się polecać
Większość z tych seriali ludzie polecają

Ja zazwyczaj polecam jeden dość często, bo rzadko kiedy ktoś go poleca.
- BattleStar Galactica ( znam go na wylot jak własną kieszeń, oglądałem go z X razy... a mimo to wciąż co jakiś czas do niego wracam )

Z powodu braku czasu chwilowo na czas nie określony zawieszam dodawanie książek i robienie reupów., wszystkie inne prośby na PW będą IGNOROWANE!!

dader

wydaje mi się, że mimo wszystko i mimo słabych momentów i sezonów takimi serialami to będą Dexter i Prison Break. Dom z papieru też w zasadzie jest dla każdego do oglądania z kobietą
Sasi

Pochwały: 180

Poziom konta: 9

Obecnie takim serialem którego trzeba obejrzeć jest chyba tylko The Mandalorian na Disney+ i Stranger Things od Netflixa.
Kolejnym wielkim hitem ma być Władca Pierścieni Amazonu.

Get in There, Lewis

dependo

chrumcio pisze:
- BattleStar Galactica ( znam go na wylot jak własną kieszeń, oglądałem go z X razy... a mimo to wciąż co jakiś czas do niego wracam )
U mnie czeka w kolejce, jak obejrzę wszystkie Star Treki. Masz na myśli serię z XXI wieku, bo była też z lat 70-tych...

Moja czarna lista userów, którzy nie przyznali plusa za wygenerowany link: @DarkNemesis, @Ruda

JUVENTUS

Pochwały: 3

Diamenty: 106

RE: Odnośnie seriali..
Sasi pisze:
Stranger Things od Netflixa.
Klimat robi różnicę, bo można wyłapać setki smaczków z popkultury lat 70. i 80. XX wieku ale sama historia jest bardzo denna.

Jestem po dwóch sezonach i marzę żeby w trzecim sezonie bohaterowie bezpowrotnie uporali się z tym czymś z czym walczą i już do tego nie wracali. Przynajmniej ja bym już nie chciał.

dependo

^ Też tak to widzę. A 3. sezon jest moim zdaniem najsłabszy.

Gangrena

Pochwały: 266

Diamenty: 54

Poziom konta: 7

Też kiedyś oglądałem seriale ale teraz wszędzie są murzyni, geje, feministki i transwestyci więc u mnie jest teraz stuprocentowy bojkot na netlfixy i hollywoody.
dependo

^ E tam, nie ma się co tym przejmować. Tylko czasami faktycznie chce się rzygać, gdy jest pocałunek. Współczuję aktorom - przecież nie wszyscy to geje.

Gigusek

Pochwały: 68

Diamenty: 151

chrumcio pisze:
Większość z tych seriali ludzie polecają

No właśnie średnio. The Expanse ma tu sporo fanów, może Altered Carbon się zobaczy jeśli ktoś niedawno oglądał. Ale Animal Kingdom lub Mayans, nawet Gomorrę? Bardzo rzadko, praktycznie nigdy

betmarix pisze:
Jeśli wierzyć temu komentarzowi:link, to serial "The Boys" wydaje się szczególnie godny uwagi, z tych najnowszych, najbardziej popularnych i jednocześnie wysoko ocenianych.

O, zapomniałem o The Boys! Przekozacki serial, również polecam. Hit 2019 8)
Nikus

Pochwały: 15

Diamenty: 201

The boys???? Lol, odpaliłem to i 1 odcinek myślę, wtf? jakaś parodia ligi sprawiedliwych czy o co tu w ogóle chodzi, a potem... no kurde, łyknałem w 1 dzień, polecam w opór coś... innego, no i postać tego czarnego a ka Logan, zajeb....sta

co do seriali to łap wszystkie jakie obejrzałem, jedne lepsze, inne gorsze :
Spoiler

Six
Seal Team
Dom z papieru
Altered carbon
The 100
The defenders
Iron fist
Daredevil
The flash
Arrow
Dc Legends
Gotham
Manhunt Unabomber
Designet Survivor
Shooter
Person of interest
Grimm
White collar
Suits
Wikingowie
The blacklist
The blacklist redeption
Black sails
Taboo
Stranger things
Punisher
House of cards
Dr House
Prison break
Dark matter
Demony da Vinci
Power
Salvation
Jack Ryan
Fargo
Rectify
Lost in space
Czarnobyl
The terror
The I-Land
The Gifted
Escape at Dannemora
The Witcher
The Boys

FORZA JUVE!!!

chrumcio

Pochwały: 331

dependo pisze:
Masz na myśli serię z XXI wieku
Tak. Oczywiście wraz z pełnometrażowymi

Z powodu braku czasu chwilowo na czas nie określony zawieszam dodawanie książek i robienie reupów., wszystkie inne prośby na PW będą IGNOROWANE!!

urbanbiffeN

Sasi pisze:

lol serio ma byc takie cos?
dependo

^Wbrew pozorom to nie jest głupi pomysł. Od czasu arcydzieł Jacksona minęło wiele lat. A uniwersum to przecież zacne.

urbanbiffeN

Post został ukryty, ponieważ łamał regulamin!
Sasi

Pochwały: 180

Poziom konta: 9

Sasi pisze:

lol serio ma byc takie cos?

Wiadomo już od dawna. Zaczynają kręcić w przyszłym roku, ale nie wiem czy nie przesuną przez covida. Amazon ma wydać 1mld na ten serial, nie wiadomo ile sezonów.

Get in There, Lewis

Time: 0,0145s  |  Queries: 8  |  Memory Usage: 1.21 MiB