Ford v Ferrari / Le Mans 66

legendarna rywalizacja na wielkim ekranie
ChacharSowic

Pochwały: 12

Film pokazuje bitwę Forda z Ferrari, która toczyła się w 1966 roku podczas legendarnego wyścigu długodystansowego w Le Mans. W rolach głównych wystąpi gwiazdorski duet - Matt Damon i Christian Bale.

Zapowiada się kolejna, świetna ekranizacja legendarnej rywalizacji na torach wyścigowych (po filmie ?Wyścig? z 2013 roku). Tym razem hollywoodzcy producenci wskrzesili historię powstania legendarnego Forda GT 40 Mark II, który stworzono, by zakończyć hegemonią Ferrari.

Reżyserem i scenarzystą jest Jamesa Mangolda, twórca takich filmów, jak: ?3:10 do Jumy?, ?Przerwana lekcja muzyki?, ?Logan: Wolverine? czy ?Victor, syn Dolly?. Najnowsze dzieło Mangolda to opowieść o zleceniu Carrola Shelbyego (granego przez Matta Damona), jakie dostał od Henryego Forda II. Właściciel amerykańskiej marki postanowił zbudować auto, które pokona na torach wyścigowych modele ze stajni włoskiego producenta.

Film opowiada o budowie Forda GT40 Mark II, w którą obok Carrola Shelby-ego zaangażowano także kierowcę wyścigowego Kena Milesa (Christian Bale). Akcja filmu rozgrywa się w roku 1966, kiedy to Fordowi udało się w końcu zwyciężyć zarówno z Ferrari 275 GTB, jak i Porsche 906, podczas 24-godzinnego wyścigu w Le Mans.

[media]https://www.youtube.com/watch?v=zyYgDtY2AMY[/media]

Film pojawi się w polskich kinach w połowie listopada pod tytułem ?Le Mans 66?.

KOD: ZAZNACZ CAŁYMusisz się zalogować lub zarejestrować, aby zobaczyć zakodowaną treść!

Miła odmiana od oderwanych od rzeczywistości filmów o superbohaterach.
ChacharSowic

Pochwały: 12

Polska premiera datowana jest na 22 listopada 2019 roku.

[media]https://www.youtube.com/watch?v=AB2s0EG4Nl8[/media]
TomWi

Pochwały: 3

Diamenty: 16

Fajny film o wyscigach ja lubie
Artek89

Pochwały: 2

Diamenty: 77

Jak by ktoś chciał tutaj filmik z recenzją filmu :

[media]https://www.youtube.com/watch?v=com2Ix4FXoM[/media]

Długo czekałem na ten film od kiedy trailer się tylko ukazał i to że jest na faktach więc jestem bardzo zadowolony że wreszcie jest Czekam tylko na niego w necie.
Werkaa94

Kiedy będzie można go pobrać ??
chrumcio

Pochwały: 331

@Werkaa94
Na innych stronach jak i torrentach już jest do pobrania

Amiga Master Race

Artek89

Re:
chrumcio pisze:
@Werkaa94
Na innych stronach jak i torrentach już jest do pobrania

Ale pewnie Cam może nawet Cam HD. Szkoda ja wolę poczekać na normalną Full HD minimum 720p.
Remis

Diamenty: 32

Poziom konta: 2

O dziwo, dobry film. Genialna gra aktorska Christiana Bale`a. OGÓLNIE 7/10 Film dobry, polecam.
Fido

Diamenty: 91

Poziom konta: 4

Świetny film.
Mocne 8/10.
zgredzi

Diamenty: 31

Dobry film ale trochę za długi 7/10
kusiu

Film Petarda, mocne 8/10

Artek89

Może póżno ale obejrzałem już o wiele wcześniej ten film z napisami i muszę przyznać że naprawdę dobry film i bardzo mi się spodobał i oprócz tych drzwi fajne też było z tymi stoperami co je podkradł ferrari i innymi fajnymi smaczkami Naprawdę supcio film
Sasi

Pochwały: 185

Poziom konta: 9

Szkoda, że nie powiedzieli, że ten Ford, to był produkcji Lotusa, stąd tak szybko go zrobili.

Get in There, Lewis

Time: 0,0153s  |  Queries: 8  |  Memory Usage: 1.09 MiB