4K

Kiedy będą tak popularne jak Divx?
koper

Pochwały: 323

Diamenty: 70

Poziom konta: 3

Jak sądzicie kiedy za ile lat 4K będą tak popularne jak na przykład Divx 700 MB?
Sasi

Pochwały: 181

Poziom konta: 9

Nigdy, bo piractwo jest znacznie mniej popularne niż kiedyś. Kiedyś takiego divixa pobierałem kilka godzin. Teraz film 4K pobierzesz w mniej niż godzinę, a nawet nie potrzebujesz super łącza.

Get in There, Lewis

Gangrena

Pochwały: 267

Diamenty: 5

4k i divx 700mb to dzisiaj taka sama nisza
TicoBot

Pochwały: 47

Diamenty: 8

Re:
Sasi pisze:
Nigdy, bo piractwo jest znacznie mniej popularne niż kiedyś. Kiedyś takiego divixa pobierałem kilka godzin. Teraz film 4K pobierzesz w mniej niż godzinę, a nawet nie potrzebujesz super łącza.
W miastach owszem. Na prowincji to nawet oglądanie legalnych materiałów w 4k jest trudne z racji limitu na transfer. Wydaje mi się, że 4k spopularyzuje się dopiero wraz z 5g.
Sasi

Pochwały: 181

Re: Re:
TicoBot pisze:
Sasi pisze:
W miastach owszem. Na prowincji to nawet oglądanie legalnych materiałów w 4k jest trudne z racji limitu na transfer. Wydaje mi się, że 4k spopularyzuje się dopiero wraz z 5g.

Streaming tak, ale nie pobieranie na dysk jak to było kiedyś. Oglądanie w 4K już jest normalne. Inna kwestia to sama jakość tego 4K, bo ten netflixowy to trochę oszukany przez niski bitrate.

Get in There, Lewis

Time: 0,0059s  |  Queries: 8  |  Memory Usage: 983.98 KiB