Małe auto za grosze

oczko14

Pochwały: 1

Diamenty: 15

Poziom konta: 3

Szukam autka do max 3 tyś z opłatami. benzynka lub diesel bo gazu w tej cenie sprawnego nie dostanę. Ma mieć obrotomierz i wspomaganie. Musi być bardzo małe.

Na razie moje typy to seat arosa, corsa B(tu ciężko o wspomaganie i obrotomierz) seicento. Macie coś? Co do mocy nie ma wymagań. Ma jeździć z punktu a do b po mieście i służyć do nauki dla dziewczyny...
Reklama

Diamenty: 543

Poziom konta: 30

LukeZarebski

Diamenty: 18

3tys? Strasznie mały budżet... zwykle takie auta sa już zakatowane ponieważ miał je w rękach już młody gniewny.. Cieżko powiedziec konkretnie w co celwoac, konkretny model w jaki stanie i czy rokuje na dalsze zabiegi.
oczko14

Diamenty: 15

Poziom konta: 3

RE: Małe auto za grosze
3tys? Strasznie mały budżet... zwykle takie auta sa już zakatowane ponieważ miał je w rękach już młody gniewny.. Cieżko powiedziec konkretnie w co celwoac, konkretny model w jaki stanie i czy rokuje na dalsze zabiegi.
gościu ja chcę auto do nauki jazdy, byle jeździło skręcało i hamowało wokoło komina. Widziałem już lupo i arosa w okolicach 1500-2000zł, bez rdzy itp. Eksploatacja tych aut jest na tyle tania, że zmienić w nim rozrząd to parę złotych (zrobię to sam jak i całą eksploatację). Młodzi gniewni lupo czy nawet mikrą i yarisem nie jeżdżą. więc te auta są bezpiecznym wyjściem. Żadnych golfów e36 itp bo wiem, że w tej cenie takie znajdę ale to ma być bardzo malutkie auto, któtym nie będzie szkoda przyje... w słupek na parkingu.
szewczi90

Pochwały: 5283

Diamenty: 558

Poziom konta: 30

@oczko14

Peugeot 106 / Citroen Saxo / Ford Fiesta

Autor postu otrzymał pochwałę!

Mariusz800

Diamenty: 67

Vw polo ma wspomaganie obrotomierz i jeszcze klima sie zdarza a jak przywali w słupek na parkingu to zderzak w kolorze kupisz za pare złotych na szrocie.

michalfc

Diamenty: 61

Punto II Fiata Stilo też za tyle znajdziesz. Może Renaulat Clio albo Megane. VW Golf 3 lub 4.
PanSzliri

Zbanowany

Zakaz pisania

Pochwały: 2

Ostrzeżenia: 2/3

Suzuki Baleno
Timek18

Pochwały: 99

Diamenty: 77

Poziom konta: 12

Fiata Pande da sie wyrwać w Twoim budżecie

Time: 0,0284s  |  Queries: 8  |  Memory Usage: 1.01 MiB