Antywirus

Ikona

Diamenty: 36

Witam.

Panowie jaki antywirus polecacie do nie za mocnego kompa tak żeby go nie mulił ? zainstalowałem KIS ale strasznie muli, chodzi mi o taki który nie będzie mulił oraz był dobry żeby nie przepuszczał żadnego syfu.
Reklama

Diamenty: 543

Poziom konta: 30

pietrasos

Pochwały: 921

Diamenty: 30

Poziom konta: 20

eset nod32 lub lepszy bitdefender, ale nie wiem, w jakim stopniu on obciąża system. kiedys z 10 lat temu go miałem i byłem zadowolony
polece ci stronke z testami antyvirusów, to sobie wybierz skuteczny i szybki z win10, czy jaki tam masz system?
KOD: ZAZNACZ CAŁYMusisz się zalogować lub zarejestrować, aby zobaczyć zakodowaną treść!
Autor postu otrzymał pochwałę!

Musisz posłuchać, jeśli cię obchodzi to, kim na prawdę jesteś, po co tu jesteś i dokąd zmierzasz! Czy na prawdę myślisz, że jesteś z tego świata?
Chciej otwórzyć swój umysł i odrzuć wszystko, w co wierzyłeś do tej pory. Przebudźcie się!

Spoiler

Ikona

Diamenty: 36

@pietrasos mam Windowsa 7 ale podzespoły nie za specjalne w lapku, KIS zamula mi go.
Usob

Pochwały: 73

Diamenty: 25

Masz dysk SSD?
pietrasos

może po prostu dysk twardy zaczyna siadać. podobne test w HDtune oraz atrybutów Smart w zakładce Health

Musisz posłuchać, jeśli cię obchodzi to, kim na prawdę jesteś, po co tu jesteś i dokąd zmierzasz! Czy na prawdę myślisz, że jesteś z tego świata?
Chciej otwórzyć swój umysł i odrzuć wszystko, w co wierzyłeś do tej pory. Przebudźcie się!

Spoiler

Sake

Pochwały: 10

Diamenty: 0

Avg mysle ze jest wystarczajacy i nie obciaza systemu i bezplatny.

GDY ZOSTAWISZ SWOJE EGO
I SWOJE ŻĄDZE,
CAŁY ŚWIAT STANIE SIĘ TWOJĄ WŁASNOŚCIĄ
- OSENSEI MORIHEI UESHIBA

pietrasos

komu przyrządzasz tak starego kotleta?
widzę, że to nie jedyny kotlet dzisiaj odgrzewasz

Spoiler

Sake

Pochwały: 10

Diamenty: 0

@pietrasos wiem błąd nie popatrzyłem na date. Teraz już zwracam uwage .

GDY ZOSTAWISZ SWOJE EGO
I SWOJE ŻĄDZE,
CAŁY ŚWIAT STANIE SIĘ TWOJĄ WŁASNOŚCIĄ
- OSENSEI MORIHEI UESHIBA

Time: 0,0405s  |  Queries: 8  |  Memory Usage: 1.01 MiB