Red Dead Redemption 2

Bart

Pochwały: 1

Diamenty: 260

Z drugiej strony jest wielu ludzi, którzy grają w to w lekko erpegowym stylu, coś jak serwery mmo nastawione na RP - pomagają. R* wszędzie daje RNG zatem

Reklama

Diamenty: 543

Poziom konta: 30

Goth666

Pochwały: 2469

Diamenty: 1216

plochol pisze:
W misjach fabularnych wszyscy wybrali honorowe rozwiązanue.

bo za ten wybor jest wiecej hajsu

Lubią to: plochol

TYLKO SMIERĆ I KOT NA CIEBIE CZEKA | Najwiekszy chlejus jaki widzial swiat

plochol

Pochwały: 14

RE: Red Dead Redemption 2
Goth666 pisze:
plochol pisze:
W misjach fabularnych wszyscy wybrali honorowe rozwiązanue.

bo za ten wybor jest wiecej hajsu

Może, nie wiem, gram sobie powoli, jestem biedny, ale szczęśliwy i nie mam w sumie pojęcia co się dookoła dzieje

Goth666

tez gram powoli bo mi sie odechciewa przez te zwalone serwy i meczarnia uzbierac te 15 golda mam 6 golda mialem o 7 wiecej ale se gorsecik kupilem bo oferta ograniczona szkoda ze te bandoliery jak sie kupi nie zwiekszaja pojemnosci ammo, stracilem tylko hajs

TomoS

Pochwały: 9

Ja się zabezpieczam i kolekcjonerki robie bo kto wie co przyniesie kolejna aktualizacja, do tej pory mam jakieś 20k więc mogę sobie pozwolić na większość rzeczy ale szkoda mi na razie

Bractwo Asasynów - największa polska społeczność fanów uniwersum Assassins Creed
Desktop: ASRock Z77 Pro 3 | [email protected] (4.0Ghz OC) | ASUS GeForce GTX 970 Strix OC 4GB | Corsair Vengeance 4x4GB 1600Mhz
Notebook: Lenovo Z50-70 | [email protected] | GeForce 840M 2GB | 6GB RAM 1600Mhz
Console: PS4 Pro 1TB CUH-7216B Mobile: Xiaomi Redmi Note 4X
ISP: INEA FIBER 600/600

Bart

Macie jakieś fotki waszych rdrowych online mordek? Pochwalcie się.

Goth666

Bart pisze:

sexy lala z gorsecikiem za 7 golda

plochol

Bart pisze:

Jeśli ktoś uważa, że wygląda jak menel, to dzięki, efekt zamierzony

Wiedzmin671

Pochwały: 8

Diamenty: 22

A ta gra zostanie keidyś złamana czy nigdy ?? czy tylko zostaje kupić tą grę ?? ja to poczekam az stanieje
TomoS

A ta gra zostanie keidyś złamana czy nigdy ?? czy tylko zostaje kupić tą grę ?? ja to poczekam az stanieje
Długo będziesz jeszcze płakał w tym temacie?

Bractwo Asasynów - największa polska społeczność fanów uniwersum Assassins Creed
Desktop: ASRock Z77 Pro 3 | [email protected] (4.0Ghz OC) | ASUS GeForce GTX 970 Strix OC 4GB | Corsair Vengeance 4x4GB 1600Mhz
Notebook: Lenovo Z50-70 | [email protected] | GeForce 840M 2GB | 6GB RAM 1600Mhz

Bart

Goth666 pisze:
sexy lala z gorsecikiem za 7 golda

Fajny. Widziałem, że wdzianka w online dużo lepsze niż w fabule. Menel też niezły, taki Wujek ze story. Najgroźniejszy

Przy okazji
Spoiler

udało się. Jakieś 6h na trzy ostatnie wyzwania i już Hazardzista zaliczony. Mam też łowcę skarbów i jedziemy dalej. Fakt że parę razy rwałem włosy z głowy, bo zagrania kompa są niewiarygodne. Poza tym zastanawiam się co będzie jak ew. naprawią te bugi, które np. pozwalały przerywać grę w domino... to będzie niewykonalne.

plochol

Bart pisze:
udało się. Jakieś 6h na trzy ostatnie wyzwania i już Hazardzista zaliczony. Mam też łowcę skarbów i jedziemy dalej. Fakt że parę razy rwałem włosy z głowy, bo zagrania kompa są niewiarygodne. Poza tym zastanawiam się co będzie jak ew. naprawią te bugi, które np. pozwalały przerywać grę w domino... to będzie niewykonalne.

Gratulacje, mi te 3 ostatnie wyzwanie poszły całkiem gładko, w obozie je robiłem.
Jakby się nie dało wychodzić z domino przed porażką, to bym tego nie zrobił po teraz chyba Co najlepsze, musiałem się na nowo uczyć gry, bo tak jak grałem za dzieciaka się tu nie gra, aż się zdziwiłem, że ta gra jest taka rozbudowana

W każdym razie teraz już masz z górki, chyba tylko wyzwania Zielarza będą trochę czasochłonne i nie da się ich zrobić aż do bardzo późnego momentu w grze, co jest słabe, bo wtedy już żadnych bonusów, które dostaniesz Ci nie trzeba

Wiedzmin671

Pochwały: 8

Diamenty: 22

TomoS pisze:
Długo będziesz jeszcze płakał w tym temacie?

Ja sie tylko pytam nie płacze
Bart

W obozie to z nimi nie gram. Sami oszuści, domino czy poker - jeden pies. Nie ogarniam tego, dość dobrze rozumiem Holdena, a te cwaniaki z gangu czyszczą mnie do zera
Bardziej myślę teraz o tymi polowaniami na drobną zwierzynę, bo reszta wyzwań jest już w miarę normalna. A to jest RNG totalne, nawet na mapach community siedzę w krzaczorach, czekam, czekam, lustruję te skały i żaden ptaszek nie przysiądzie. Jeszcze dodatkowo trinket na polowanie jest zbugowany na PC, więc

proto

Pochwały: 56

Diamenty: 245

Was też często wyrzuca z serwera (ps4)?
plochol

Bart pisze:
te cwaniaki z gangu czyszczą mnie do zera

Mnie Lenny tylko ogrywał, zawsze cwaniakowi dobre karty wpadały, mimo to się udało

Bart pisze:
Bardziej myślę teraz o tymi polowaniami na drobną zwierzynę, bo reszta wyzwań jest już w miarę normalna. A to jest RNG totalne, nawet na mapach community siedzę w krzaczorach, czekam, czekam, lustruję te skały i żaden ptaszek nie przysiądzie. Jeszcze dodatkowo trinket na polowanie jest zbugowany na PC, więc

Ja szybko zrezygnowałem w czekaniu na siłę aż jakiś ptaszek przyleci, o wiele więcej szczęścia miałem po prostu jeżdżąc i strzelając do latających ptaków, na zachód od Annesburga miałem 2 lokacje, jedna jest na jakimś wykarczowanym wzgórzu trochę na południe od samej nazwy na mapie a druga to rzeka na zachód od Beaver Hollow, w miejscu gdzie odbija na południe, na kamieniach dużo tam ptaszków siedzi, często też mi przelatywały.
Ten trinket z jelenia nie jest zbugowany, on po prostu daje Ci szansę, że zwierze podskoczy o gwiazdkę przy skórowaniu/podniesieniu Jakby dawał stały bonus to by było za proste, ale fakt, bardzo rzadko to wchodzi, na tyle, że praktycznie nie odczuwa się różnicy.

A misję na egzotyczne rzeczy też już zacząłeś? Nie będę wchodził w szczegóły, ale to kolejna próba cierpliwości, na szczęście nie trzeba nic na 3 gwiazdki upolować, wiatrówka i heja

TomoS

Na zdrowie Tak gram na padzie bo lepszy feeling

Goth666

proto pisze:

nom na pc tez co chwile wywalka z gry online, w singlu moge caly dzien przesiedziec i nie wywali mi gry :/

proto

Pochwały: 56

Diamenty: 245

Goth666 pisze:
proto pisze:

nom na pc tez co chwile wywalka z gry online, w singlu moge caly dzien przesiedziec i nie wywali mi gry :/

Kurdę, czym to idzie ? Rockstar coś z tym robi ? Grać się nie da, wrzucę parę skór na konia, jadę sprzedać i nie dojeżdżam, bo wywala mnie z gry i wszystko co zebrałem mi przepada....
Sasi

Pochwały: 200

Poziom konta: 10

Ludzie grają w GTA 5 na gamepassie i brakuje slotów. RDR2 mniej popularne to cierpi, bo ilość serwerów pewnie ta sama.

Get in There, Lewis

Time: 0,4135s  |  Queries: 8  |  Memory Usage: 4.34 MiB