Mądrość psychopatów - Kevin Dutton

nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)

Artykuły dotyczące e-booków
Zgłoś łamanie praw autorskich: [email protected]
torres
Uplinker
Awatar użytkownika
Dołączył: 08 paź 2018
Diamenty: 66
Poziom: 10
Posty: 2948

Mądrość psychopatów - Kevin Dutton

Post #1 Wysłany: 13 sie 2019 22:33

Mądrość psychopatów - Kevin Dutton

Obrazek
Format: pdf, epub, mobi
Rozmiar: 7.8 mb
Rok wydania: 2014
Archiwum: 7Zip (bez kompresji)
Wersja językowa: polska
Psychopata. Słowo to kojarzy nam się natychmiast z mordercami, gwałcicielami, zamachowcami-samobójcami i gangsterami. Ale inaczej niż w filmach, prawdziwi psychopaci nie zawsze uciekają się do przemocy i nie zawsze popełniają przestępstwa. Wręcz przeciwnie. Mają wiele zalet.
W swojej przełomowej wyprawie w świat psychopatów ceniony angielski psycholog Kevin Dutton ujawnia, że istnieje coś takiego jak „skala szaleństwa”, na której każdy z nas ma swoje miejsce. Wykorzystując najnowsze osiągnięcia w dziedzinie obrazowania mózgu i neurobiologii, wykazuje, że jedynie cienka linia oddziela zdolnego chirurga od seryjnego mordercy. A swoje spektrum psychopatii ilustruje niezwykle przekonującymi i zaskakującymi badaniami.
Dutton dekonstruuje źle pojmowany termin „psychopata” za pomocą śmiałych artykułów i oryginalnych badań naukowych. Rozmawia z psychopatami zamkniętymi w pilnie strzeżonym szpitalu Broadmore, poddaje się eksperymentowi, który czyni z niego psychopatę, odwiedza mnichów buddyjskich, by śledzić ruch ich gałek ocznych i mikroekspresje, i udowadnia, że dzisiejszy bandzior czający się na źle oświetlonym parkingu jutro może się stać bohaterskim żołnierzem Sił Specjalnych.

Musisz się zalogować lub zarejestrować, aby zobaczyć zakodowaną treść

Pani Reklama
Reklama
Awatar użytkownika
Dołączył: 14 wrze 2018
Diamenty: 802
Poziom: 30

Reklama

Skorzystaj z dzisiejszych promocji!